Autor Wątek: Problem z pilotem  (Przeczytany 958 razy)

Offline Brother

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Kocham to forum
Problem z pilotem
« dnia: Listopad 06, 2018, 08:58:13 am »
Przepraszam że zakładam nowy temat,ale ten który jest na forum nie wnosi nic,po za informacją ASO :).Mam taki problem,zamykam auto pilotem,i po pół godzinie już nie otworzę z pilota,otwieram kluczem,zaczyna wyć i pilotem rozbrajam alarm.Jaga kupiłem już z tym problemem,więc znałem temat,mój kolega który ma warsztat próbował go na nowo zaprogramować (nie byłem przy tym),i nic z tego nie wyszło twierdzi że to jakaś usterka elektryczna że jakiś przekażnik nie trzyma prądu,jakoś mi się wierzyć nie chce,co byście poradzili na ten problem.

Offline jurlich

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 346
  • S-Type 2001 3.0 V6 Sport - automat
Odp: Problem z pilotem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2018, 11:08:05 am »
Być może coś Ci rozładowuje akumulator, sprawdź sobie pobór prądu po zamknięciu samochodu lub po prostu przemierz sobie napięcie na aku po tych 30 minutach. Jeśli coś Ci rozładuje akumulator, to musisz szukać przyczyny. Ja tak miałem gdy kupiłem kota, pomogła wymiana aku na nowy, ale i tak warto sprawdzić sobie upływ prądu w czasie.

EDIT:
Dogrzebałem się nawet do swojego wątku o tym problemie :)
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,33713.msg264850.html#msg264850

Offline Wolcik2

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Kocham to forum
Odp: Problem z pilotem
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2018, 11:36:21 am »
Witam 😊
Miałem ten sam problem i rozwiązałem go sam😎 Rozebrałem, przemyłem w benzynie ekstrakcyjnej i wysuszyłem, następnie lutownica z małym grotem i poprawiłem luty przy mikrostykach i działa bez zarzutów, nawet nie rozładowuje baterii. Zaraz zrobię fotkę i pokażę o co chodzi 👍
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2018, 11:46:35 am wysłana przez Wolcik2 »

Offline Brother

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Kocham to forum
Odp: Problem z pilotem
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2018, 09:41:26 am »
Dziękuję wam za pomoc,dam znak czy ogarnąłem temat :)