Autor Wątek: Ks Garage Samobslugowy Warszat Samochodowy Auto Detailing Suwałki  (Przeczytany 1773 razy)

Offline Szwagier

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 791
Ks Garage Samobslugowy Warszat Samochodowy Auto Detailing Suwałki
« dnia: Październik 31, 2018, 22:59:02 pm »
Gorąco polecam ten warsztat prze.. zajefajna sprawa. Jak ktoś lubi sam kręcić śrubki a nie ma gdzie to jest to miejsce dla niego. Warsztat jest bardzo profesjonalny ma wszystko nawet maszynę do piaskowania oraz maszynę do mycia części. Prowadzi go Pan Karol, bardzo pomocny i służący swoją wiedzą. Naprawdę warto, polecam.. Moje nowe miejsce do napraw  :-super
https://m.facebook.com/ksgaragesuwalki/
:)

s-type 4.0 2000r

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 802
Odp: Ks Garage Samobslugowy Warszat Samochodowy Auto Detailing Suwałki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2018, 08:17:34 am »
Szkoda, że u mnie nie ma czegoś takiego :(
Jak to wygląda cenowo?

Update - a jednak jest i w Sosnowcu.
25zł/h kanał z kompresorem jednak bez narzędzi niestety.
Przy najbliższej okazji na pewno podjadę.
Ostatnio mierzenie ciśnienie oleju w Ducato zrobiłem najeżdżając na wysoki krawężnik
bo nigdzie w warsztatach się nie chciało dupy ruszyć.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2018, 08:38:18 am wysłana przez gonzo7 »

Offline Szwagier

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 791
Odp: Ks Garage Samobslugowy Warszat Samochodowy Auto Detailing Suwałki
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2018, 09:10:33 am »
Tu 14 zł /1godzina a 16 zł /podnośnik szafka z narzędziami 10 zł / 1 godzina (ale tylko kiedy się używa, mi Pan Karol policzył kilka godzin a szafkę miałem podstawioną przez chyba w sumie 10 godzin. Tak jakoś mi zeszło, samo wyjęcie skrzyni trwa ok 3 godzin. Np za piaskarke 20 zł za 30minut jak dobrze pamiętam. Za powietrze i maszynę do mycia chyba nawet mi nie policzył a też używałem. Plusem dla mnie jest nie tylko cena bo normalnie za wyjęcie i włożenie samej skrzyni chcą od 500 zł ale czas oczekiwania w zwykłym warsztacie. Nie wiem bynajmniej w Suwałkach tak jest gdzie nie zadzwonisz to wolne terminy za 3-5tyg. A tu zadzwoniłem i kiedy mi pasowało był wolny kanał. Szkoda że wcześniej się nie dowiedziałem o Ks Garage
:)

s-type 4.0 2000r