Autor Wątek: Kot z wydechem Borla bądź Adamesh - ktoś miał ? Szukam informacji od uzytkownika  (Przeczytany 1914 razy)

Offline Mski

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 154
Cześć, postanowilem napisac w tym dziale, bo model w sumie bez znaczenia. Chodzi mi po głowie kupno wydechu od adamesha ewentualnie borli.
Ale jedynie slyszalem go na yt. A chcialbym uzyskac informacje od uzytkownika takiego wydechu :)
Posiadam 3.0 v6 w aucie ktorym jezdze na codzien. Czy te wydechy po pewnym czasie nie robia sie meczace? Pewnie w aucie rowniez jest on dość słyszalny ?
Nie chcialbym wydac kasy i po jakims czasie wrocic do oryginału...

Offline patryk5250

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 203
Odp: Kot z wydechem Borla bądź Adamesh - ktoś miał ? Szukam informacji od uzytkownika
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2018, 19:31:54 pm »
Ja mam 4.0 V8 jeżdżę nim na codzien i zabieg jaki przeprowadziłem to usunięcie końcowych tłumików trasę 500 km w jedną stronę bez problemowo a dźwiękiem można się delektować. Przez zimę mam plan zrobić cały wydech z nierdzewki usunąć katalizatory środkowe tłumiki a na końcu dać jakieś dobrze brzmiące przelotowe. Wiem że wielu pomyśli że w Jaguarze to nie pasuje ale auto ma się podobać właścicielowi  :-za
Było; Audi A6 C5 2.4 V6, MB W220 4.0 V8 CDI
Jest: Jaguar S-Type 4.0 V8

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Kot z wydechem Borla bądź Adamesh - ktoś miał ? Szukam informacji od uzytkownika
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2018, 19:40:21 pm »
Wiem że wielu pomyśli że w Jaguarze to nie pasuje ale auto ma się podobać właścicielowi  :-za

I przejść badania techniczne a te mają być bardziej szczegółowe.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2018, 07:54:40 am wysłana przez MicGin »
Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline patryk5250

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 203
Odp: Kot z wydechem Borla bądź Adamesh - ktoś miał ? Szukam informacji od uzytkownika
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2018, 21:49:57 pm »
Przy tak niskiej odcince przy każdej kontroli policji bez problemu przejdzie 👍 a w razie czego mamy magiczne przepustnice 👍
Było; Audi A6 C5 2.4 V6, MB W220 4.0 V8 CDI
Jest: Jaguar S-Type 4.0 V8

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: Kot z wydechem Borla bądź Adamesh - ktoś miał ? Szukam informacji od uzytkownika
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2018, 23:36:45 pm »
Byś się zdziwił ile dB jest już przy 4 tys obr w V8. To co chcesz zrobić to tak prawie jakby za kolektorami nic nie było
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline Mski

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 154
Odp: Kot z wydechem Borla bądź Adamesh - ktoś miał ? Szukam informacji od uzytkownika
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2018, 09:36:29 am »
Mnie własnie interesuje wymiana samych koncowek tłumika.
Tutaj XK 4.0 v8 na koncowkach adamesha https://www.youtube.com/watch?v=7fqFsIJjzR4&feature=youtu.be&t=520
Brzmi pięknie, ale i głosno, nawet przy spokojnej jezdzie. tego sie troche obawiam bo korzystam z auta codziennie.

Kolejna sprawa jest taka czy v6 bedzie mialo zblizony dzwiek do tego z filmu ktory ma v8. Bo ten z filmu jest cudowny.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2018, 09:44:14 am wysłana przez Mski »

Offline sobrus

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 796
Odp: Kot z wydechem Borla bądź Adamesh - ktoś miał ? Szukam informacji od uzytkownika
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2018, 10:25:39 am »
V6 jak V8 nie brzmi, ale i tak lepiej niż kosiarka
https://www.youtube.com/watch?v=Z2PhAvjnmPM

Swoją drogą gość nieźle mi wyjaśnił, dlaczego moim autem jeżdże tak powoli, że czasem wkurzam innych użytkowników drogi  :-tylko
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2018, 10:30:45 am wysłana przez sobrus »
X-Type 3.0, Rover 416Si