Autor Wątek: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF  (Przeczytany 17749 razy)

Online JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 252
  • Jaguar Club Poland Foundation
JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« dnia: Październik 03, 2018, 11:03:44 am »
Od roku tworzymy nową przestrzeń na Forum JCPF.
Przestrzeń jest użyczana sponsorom Klubu oraz przez nich jest moderowana.

Kolejną firmą, która wystąpiła do nas o użyczenie tej przestrzeni jest JaguarGieremek, firma, która od lat zaopatruje rynek w sprawdzone części używane do samochodów marki Jaguar oraz współpracuje z Klubem i aktywnie wspiera Klub przy organizacji imprez.

Moderatorem tej przestrzeni będzie JaguarGieremek.

Moderatorzy Forum również nadzorują tę przestrzeń dla zachowania poziomu Forum.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2020, 21:24:55 pm wysłana przez JCPF7777 »

Offline Wojtas

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 477
  • jeden z kotkow
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2018, 14:11:09 pm »
z doświadczenia , znam i polecam
XJSC Targa 1986
XJS  Coupe  1990
XJSC Cabrio  1991
i kilka innych wynalazków motoryzacji

Offline Moonwalker_LW

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 136
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2018, 20:40:52 pm »
JCPF7777, a nie możma pod logo podlinkowac hiperlink do strony Gieremek?
X300 3.2l 96r. Najlepszy, bo pierwszy :)
Daimler XJ 40, 91r.

Online JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 252
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2018, 11:03:38 am »
Oczywiście, że można, ale nie do mnie to pytanie.
Administrator firmy JaguarGieremek wie, z kim się w tej sprawie kontaktował i wie, co zamówił i co otrzymał.
1. Może nie zamówił linku?
2. Może prace są w toku?

Pytanie proszę kierować do Administratora wątku JaguarGieremek.

Udanego tygodnia życzę wszystkim miłośnikom marki.

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2018, 20:40:49 pm »
Znam, polecam, bardzo konkretni ludzie, właściciel to kopalnia wiedzy o Jaguarach, pomógł mi kilka razy telefonicznie nakierowując dobrze na temat. Kilka części do S-Type zakupiłem u niego, wszystko idealnie zgodne z opisem.

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2018, 16:47:19 pm »
Również polecam bo brałem graty kilkanaście razy ale ceny niektórych rzeczy powalają. Przykład - czujnik poziomu xenonow X-type - 250 zł u Gieremka, kupiłem za 120 z przesyłką
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 17, 2018, 19:45:35 pm »
Nie przesadzaj, wieszak do układu wydechowego kupiłem w ASO na Waszyngtona nowy taniej niż u Gieremka używany.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2018, 21:33:31 pm wysłana przez MicGin »
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline Quei

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Kocham to forum
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 17, 2018, 21:31:57 pm »
O tak kompletny rozrzad w popularnym sklepie nie mowie o alle . nie cale 800 u nich 1500 :)

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 763
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 17, 2018, 23:33:14 pm »
Rowniez sie przylaczam, listwa chromowana tylnego zderzaka przeplacona czterokrotnie, na plus jedynie ze w miare ladna i bez grama rdzy od spodu.

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2018, 23:39:27 pm »
To i Ja coś napiszę , co do ceny części nie będę się wypowiadał bo to sprawa indywidualnej oceny , ale mogę coś powiedzieć na temat profesjonalizmu sam od ponad 25 lat zajmuję się naprawą maszyn budowlanych więc zwracam na to dość dużą uwagę osobiście  staram się wykonywać swoją pracę w jak najlepszy sposób diagnozują , naprawiając ,  tłumacząc swoim klientom przyczynę awarii. Jakieś dwa lata temu mój Jag po tankowaniu zaczął dymić na czarno jak stary diesel któremu leją wtryski troszkę mnie to poirytowało po jakimś czasie jak ochłonąłem pomyślałem że to zbyt bogata dawka paliwa za mało powietrza po odłączeniu przepływomierza jakoś szło jechać , kota podłączyło pod kompa kilku mechaników ( ze dwóch może trzech i kolega który też ma program ) i co ? nic każdy mówił coś bo coś musiał powiedzieć żadnych konkretów , problem ! , po kilku dniach postanowiłem jechać do kolegi Geremka jakoś się tam doczłapaliśmy . Właściciel podłączył kompa , szybko zdiagnozował ,  pokazał na kompie i wytłumaczył  co podejrzewa ,  poczekaliśmy około 30 min aż kot ochłonie a w tym czasie pracownik przyszedł z używaną częścią w ręce , pewnie mnie troszkę klną bo co jakiś czas sobie sykną ałła domyślać się mogę że kot go troszkę przysmażał, cała usługa trwała troszkę więcej niż godzinę i wraz z czujnikiem kosztowała 230 polskich złotych . Cenię sobie ludzi którzy w swojej pracy cechują się profesjonalizmem potrafią ocenić sytuację ,wytłumaczyć i dobrze wykonać usługę  a w moim przypadku o takiej sytuacji mogę mówić.
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 633
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2018, 23:49:55 pm »
Zaś w moim przypadku za skrzynię automatyczną chciał 3750 z wymianą misą i olejem, a ja kupiłem takową za 650 z gwarancją, do tego olej 450 i misę za 330 + wymiana 350 i wszystko uczyniło mnie ponad połowę taniej i śmiga aż miło :) Nie twierdzę, że jest to zły Warsztat bo zna się na jagach jak nikt inny ale czasami cenami zabijają.
GO HARD OR GO HOME...

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 21, 2018, 23:36:54 pm »
Drogi nie drogi ,dobry  czy bez nadziejny. Ważne że jak juz zadzwonisz z problemem to z Karolem można rozmawiać jakz kumplem  przy piwie ,a wiedzę ma pokaźną.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline mastez44

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Najlepsze forum to? JCPF!
    • https://strialys.pl/kontakt/
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2019, 11:41:16 am »
Zaś w moim przypadku za skrzynię automatyczną chciał 3750 z wymianą misą i olejem, a ja kupiłem takową za 650 z gwarancją, do tego olej 450 i misę za 330 + wymiana 350 i wszystko uczyniło mnie ponad połowę taniej i śmiga aż miło :) Nie twierdzę, że jest to zły Warsztat bo zna się na jagach jak nikt inny ale czasami cenami zabijają.

A ja się w sumie zgodzę. Takie drogi nie drogi mnie trochę zniesmaczyło, bo jednak to jest dość istotne czy dajesz kasę i ci to śmiga. nie ujmując niczego nikomu to jednak hm... Na to też się jednak zwraca uwagę. Sam hag nie jest tanią sprawą, wiadomo ale jednak zawsze starasz się wybierać tak jak wyżej - cena dość może i wydoka ale i gwarancja jest itp.

Offline tadelak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • O. K.
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 16, 2020, 07:49:46 am »
Już wiele razy się przekonałem, że najczęściej (w ogóle a w motoryzacji szczególnie) tanio, to tandetnie i nietrwale. Nie twierdzę, że coś komuś nie "śmiga" za "... ponad połowę taniej...", ale pytanie - jak długo i czy za chwilę te, nie całe pół ceny nie trzeba będzie znowu wydać i za następną chwilę - znowu.
Kiedyś mój przyjaciel powiedział mi: Tadeusz, ty jesteś za biedny żeby kupować tanie narzędzia - i miał racje. Pozdrawiam wszystkich. Tadeusz.  :-V
✌POWODZENIA😉

Offline dziadzol

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 196
Odp: JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 27, 2020, 12:14:02 pm »
Żyłowanie na jakości roboty i wykonywanie napraw na pół gwizdka to jedno - i tu stara prawda mówi, że skąpy dwa razy traci. Ale druga rzecz to niestety ceny niektórych części u kolegów z Szamotuł. Cenię ich firmę i wiele u nich kupowałem do różnych modeli. Litości cenowej nie było nigdy - monopolista egzekwuje swoje prawa. Nie narzekam, bo faktem jest, że mają rzeczy niedostępne już w fabrycznych magazynach. Poza tym mają dużo gratów, a więc oferują wybór a przede wszystkim wiedzę na temat marki. Za to warto zapłacić i mieć spokój potem. Problem pojawia się, kiedy szukasz jakiejś części i okazuje się, że fabrycznie nowa, nawet z transportem z UK wychodzi taniej niż 30-40 letnia u nich. I to jest słabe. Dlatego warto zawsze dwa razy sprawdzić, czy nie ma alternatywy gdzieś w Polsce lub w świecie.