Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

InControl

(1/2) > >>

wemar:
Mam w aucie zamontowany pakiet z nawigacją InControl Touch Pro. Są gniazda USB w podłokietniku, ale nie ma gniazda na kartę SIM. Nie ma jednak funkcji CONNECT PRO, która umożliwia m.in. korzystanie z aplikacji InControl. Aplikacje InControl wymagają jedynie połączenia smartfona kablem do USB. Reszta to prawdopodobnie jedynie kwestia oprogramowania.
Czy ktoś próbował uruchomić/dograć odpowiednie oprogramowanie, by aplikacje InControl komunikowały się z systemem auta?

Chcę korzystać z nawigacji Sygic, zamiast z fabrycznej, bo ta ostatnia funkcjonuje tragicznie - niezależnie od ustawionych preferencji trasy, a i aktualizacje są bardzo nieaktualne (czasem nie widzi trasy udostępnionej od kilku miesięcy lub prowadzi na trasę, którą dopiero budują (S5 za Poznaniem).

PrzemekS:
wemar, czy udało Ci się znaleźć coś więcej na ten temat? Mam identyczne wyposażenie samochodu: InControl Touch Pro bez SIM i brak funkcji CONNECT PRO.

rmazurek:
Taki upgrade wymagalby wymiany modulu w podlokietniku, wiazki i przeprogramowania. Duzo roboty, spore koszty i wg mnie gra nie warta swieczki.

XE powinien miec "screen mirroring"

wemar:
Nie chodzi mi o wszystkie funkcjonalności, a jedynie możliwość skomunikowania aplikacji InControl z autem. Wymiana wiązki nie jest do tego konieczna, bo aktywne USB jest już zainstalowane, a gniazdo SIM nie jest do tego potrzebne. Wystarczyłby upgrade okrojonej wersji softu, o ile producent taki mógłby przygotować.
Trochę dziwi mnie fakt, że w nazwie zestawu medialnego dwukrotnie jest użyty zwrot "InControl", a w rzeczywistości nie działa nic z tego pakietu, poza możliwością samodzielnego upgrade map nawigacji, która i tak działa kiepsko. Mimo tego, że używa tej samej mapy elektronicznej co Automapa, to sposób wyznaczania i identyfikacji dróg jest pod psem. Kilkakrotnie byłem kierowany na drogi, które jeszcze nie są oddane do użytku, co skończyło się sporymi objazdami. Nie można jej zaufać.

czege:
Cześć,
Jak pytałem w ASO o wszelkie funkcje InControl wraz z kartą SIM i zdalnymi zabawami samochodem, to dowiedziałem się, że "Niestety na naszym rynku nie są te funkcje dostępne". Mam nadzieję, że chociaż zrobią upgrade jak już wprowadzą Android Auto w Jagu... chociaż znając życie, to dostępne będzie tylko w nowych....

Pozdrawiam,
Czege

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej