Autor Wątek: Jaguar Daimler Six X-300, 1995r. 169k km przebiegu, Halinów k.Warszawy 15tyś zł.  (Przeczytany 9406 razy)

Offline Chino

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • www.soda-blaster.pl
    • Soda Blaster
Odp: Jaguar Daimler Six X-300, 1995r. 169k km przebiegu, Halinów k.Warszawy 15tyś zł.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 02, 2018, 15:34:56 pm »
Tak, szukając mojego przeglądałem również różne aukcje i ogloszenia zagraniczne. I to wszystko co my kupujemy w "normalnym" budżecie to tam na ogłoszeniach  są to totalne wraki. DO nas przyjeżdżają. Klejenie podsufitki, malowanie foteli, pielęgnacje tego  tamtego, ewentualnie cos podmalowac i fru na rynek za 15-25 tys zł.
Oglądałem kilka sztuk. Przy każdym ta sama historia ukrywania tego co przeszedł faktycznie, każdy wygląda na pierwszy rzut oka na rarytas, cukiereczek z przebiegiem niespelna 200 tys km :D
Bardzo fajne sztuki na zachodzie nadal chodzą od 7 po 11-14 tys EUR. Żeby handlarzowi opłącilo sie to ciągnąć musiał by opędzlować taki egzemplarz za 55-75 tys zł. Ile takich sztuk jest na sprzedaż w PL?
Oczywiście są wyjątki i fajne egzemplarze warte zkaupu, nie mówie od razu, że wszystko za 1500 EUR to totalne śmietniki. Mój pewnie więcej nie kosztował a i tak jestem zadowolony z zakupu :P
www.soda-blaster.pl - sodowanie, piaskowanie, szkiełkowanie, renowacja klasyków