Autor Wątek: Czarny ekran w nawigacji x-type  (Przeczytany 995 razy)

Offline KATklama

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
  • Kocham to forum
Czarny ekran w nawigacji x-type
« dnia: Lipiec 21, 2018, 22:24:36 pm »
Witam, na początek informuje że widziałem na forum już mase tematów o tym problemie jednak u mnie nie działa żadna porada. Opisze po kolei jak doszło do tego że ekran zgasł i co zrobiłem do tej pory:

Wlazłem w aucie w ukryte menu i aktualizację klikając OK wtedy ekran zgasł. Dodam że oryginalna płyta cały czas była w środku napędu. Oczywiście nim poczytałem forum zgasiłem zapłon.

Po tym jak dowiedziałem się że 50/51 na małym ekranie to błąd komunikacji postanowiłem wyciągnąć DVD z mapami i nagrać jakieś nowe płytki, zassałem z chomika mapy wypaliłem przez imgburn  na płycie DVD-R i wsadziłem do napędu przekręcając kluczyk na I na stacyjce i zostawiłem na godzine.. niestety mimo iż słyszałem że "mieli" płyte w napędzie nic się nie uruchomiło.

Stwierdziłem że może lipnie wypaliłem dvd i wsadziłem ponownie oryginalne dvd rowniez zostawiajac stacyjke na I niestety z oryginału tez nic nie rusza...

Dzwoniłem po ludziach nikt nie chce sie tym zająć a jak wiadomo nie idzie jeździć autem bo klima i reszta sterowania nie działa przez to... POMOCY! Co jeszcze mogę zrobić?

Offline ziutek567

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 495
  • x-type 3.0 automat
Odp: Czarny ekran w nawigacji x-type
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2018, 00:34:03 am »
Pobawić sie laserem w nawigacji o czym też jest na forum i skontaktować sie z kolegą gonzo

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 802
Odp: Czarny ekran w nawigacji x-type
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2018, 09:43:27 am »
zadzwoń 505 560 890 i ogarnę temat