Autor Wątek: Poziomowanie auta Jaguar XF 2.2D sportbrake  (Przeczytany 1065 razy)

Offline RuRa92XF

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Poziomowanie auta Jaguar XF 2.2D sportbrake
« dnia: Lipiec 08, 2018, 16:35:27 pm »
Witam ! Mam problem w swoim kociaku z regulacja zawieszenia prawa stronę przechyla mi się do gory, a lewaa jest obniżona czy może ktoś miał taki problem ? Denerwujące jest to żaden mechanik nie wie o co chodzi wszyscy najchętniej wymienialiby czesci, ale moim zdaniem tam jakiś czujnik daje w dupę w końcu odłączyłem kompresor i auto ma tył obniżony, ale zawieszenie jest o wiele twardsze z tylu potrzebuje pomocy! 😃😃😃😃😃
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2018, 18:52:22 pm wysłana przez RuRa92XF »

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 432
Odp: Poziomowanie auta Jaguar XF 2.2D sportbrake
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2018, 19:43:16 pm »
Ja mam też kombiaka ale u mnie równo stoi. Jak go odpalę i zrobię parę metrów słychać jak kompresor dobija. Pod sklepem usiadłem raz na tylnej belce pod klapa i syknęło gdy usiadłem -upuscił powietrze. Wejdź pod niego i zobacz czy może gdzieś przewód jest walnięty, nie patrzyłem pod swoim ale spróbuj zamienić czujniki i sprawdzić czy strona opuszczona się wyrówna - jakieś cięgło musi tam być. Chyba pod tapicerką są jakieś czujniki w miejscu mocowań amorów.

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: Poziomowanie auta Jaguar XF 2.2D sportbrake
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2018, 19:55:58 pm »
Podepnij ten kompresor bo rozwalisz amory. Podpiac pod kompa, a jak nie to zawór przy amorze być może padł
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline RuRa92XF

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Odp: Poziomowanie auta Jaguar XF 2.2D sportbrake
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2018, 20:03:57 pm »
gdy jeździłem chwile na przechylonym boku to auto raz na jakiś czas się poziomowalo, ale przy większej prędkości od nowa go przechylalo, robiłem tez adaptacje zawieszenia wszystko było git po przejechaniu 5km samochod od nowa był przechylony, po podpięciu do kompa nie wyświetla żadnych błędów
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2018, 20:08:35 pm wysłana przez RuRa92XF »