Autor Wątek: X-Type 2.0D Stara Iwiczna koło Piaseczna - 9900 zł  (Przeczytany 2526 razy)

Offline maciek_l

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
  • Rozglądam się za ładnym Jagiem :)
X-Type 2.0D Stara Iwiczna koło Piaseczna - 9900 zł
« dnia: Kwiecień 23, 2018, 09:35:02 am »
Dzień dobry,

na wstępie powiem tylko, że w temacie Jaguarów jestem jeszcze zielony - szukam czegoś zamiast mojego Lexusa IS, bo pali chore ilości paliwa ;)

Znalazłem niedawno tego Jaga sprowadzonego w 2014 roku z Belgii: https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-najtaniej2006jaguar-x-typemega-jasny-srodekks-serwisowa-ID6zGDZq.html#abb87e76ba



Auto z 2006 roku, przebieg 223 000 km, stoi w komisie niedaleko Piaseczna k. Warszawy i na miejscu jest za 9900 zł... Cena na otomoto z jakiegoś powodu 1000 zł niższa.

Pojechałem go obejrzeć, przejechałem się i generalnie nie wydaje się zły - jeździ dobrze, przyspiesza w porządku, delikatne stuki na dziurach słyszalne z tyłu, silnik nie kopci, łapie temperaturę dość szybko. Ogólnie robi raczej pozytywne wrażenie.

Napotkałem jednak kilka dziwnych spraw - purchle na listwach pod szybami bocznymi i spuchnięty słupek A od środka (tapicerka). Do tego auto całe zostało polakierowane powtórnie, z tym że nie nosi śladów poważnych napraw blacharskich (podłoga bagażnika, pod maską itd.)

Do zrobienia jest maglownica i kierownica spalin w turbinie.

Wiem, że nikt tu nie wywróży z ogłoszenia za wiele, ale czy sądzicie, że ta cena jest realna? Szukam auta, którym pojeżdżę tak z 5000 km rocznie, głównie w krótkie, pozamiejskie trasy.

Czy ktoś podzieli się spostrzeżeniami? Będę wdzięczny :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2018, 09:43:36 am wysłana przez maciek_l »