Autor Wątek: Kończące się sprzęgło w S-Type  (Przeczytany 1097 razy)

Offline kris84

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Co to za jazda bez kotka na masce
Kończące się sprzęgło w S-Type
« dnia: Luty 20, 2018, 11:18:20 am »
Witam wszystkich mam problem w mojej Jadwidze pada sprzęgło. Już jakiś czas temu zauważyłem że przy przyspieszaniu auto  wchodziło mi na wyższe obroty ale z przyspieszaniem było już gorzej. Dodam że mam Jaga z 2003r. 3.0 w samej Benie i w manualu. Ostatnio wjechałem na kanał i ściągnąłem zaślepki na skrzyni i zauważyłem że wysprzęglik jest dość mocno wysunięty a tarcza (lub docisk nie znam się bo nie jestem fachowcem ;) ) nabrała siwego koloru. Czy jest możliwość wymiany samej tylko tarczy czy niestety trzeba wymieniać cały komplet plus dwumas, a ceny całego zestawu trochę powalają :-cry :-cry:-help :-K

Offline jaguarstype2004

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 531
  • Kocham to forum
Odp: Kończące się sprzęgło w S-Type
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2018, 12:25:42 pm »
jak chcesz to mam na sprzedaż docisk sprzęgła po regeneracji 100% sprawny, a tarczę możesz z powodzeniem również zregenerować, oczywiście najlepiej kupić wszystko nowe, ale w jagu to 1/3 wartości auta, tutaj po całości z ceną dowalili
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2018, 12:34:06 pm wysłana przez jaguarstype2004 »

Offline Rom

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Kończące się sprzęgło w S-Type
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2018, 15:51:35 pm »
Jak zaczyna tylko slizgac to na 99 procent wystarczy tylko tarcze nową założyć i będzie git . Będzie dopiero wszystko widać po ściągnięciu skrzyni , robię trochę przy autach i przeważnie same tarcze zakładam .
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2018, 15:56:10 pm wysłana przez Rom »

Offline kris84

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Co to za jazda bez kotka na masce
Odp: Kończące się sprzęgło w S-Type
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2018, 11:32:14 am »
W poniedziałek zaprowadzam auto do mechanika i wtedy wszystko się okaże, ale póki co dziękuję wszystkim za podpowiedzi :-thank :-thank :-super

Offline kris84

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Co to za jazda bez kotka na masce
Odp: Kończące się sprzęgło w S-Type
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2018, 11:49:58 am »
Witam ponownie autko już odebrałem od mechanika :-yipee. Niestety okazało się że jest do wymiany całe kompletne sprzęgło, ale to już całe szczęście za mną. Także kończę temat i jeszcze raz dziękuję wszystkim za podpowiedzi :-thank :-thank :-tylko