Autor Wątek: Szyberdach  (Przeczytany 1469 razy)

Offline herbi

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Jaguar XJ 6
Szyberdach
« dnia: Luty 14, 2018, 23:19:18 pm »
Witajcie,
w moim x 300 wyłamał mi się plastikowy element który widać w środkowej części zdjęcia. Czy ktoś wie jaki nr fabryczny ma ta część?

Offline sobrus

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 796
X-Type 3.0, Rover 416Si

Offline KrzysiekEg

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 410
Odp: Szyberdach
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2018, 17:21:27 pm »
Kolego przerabiałem temat, nowe elementy niedostępne, tylko cały szyber w serwisie. Jedyne 2500 zł. Kupiłem używkę, i przeniosłem same elementy, no i dupa, trzy razy i poszło w pizzz..... Teraz jak już będę naprawiał, to kupię cały, sprawny szyber, i zdejmę podsufitkę i zamontuję całość.
xj6 4,0 Sovereign 1996

Offline Gonzalles

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 246
Odp: Szyberdach
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2018, 18:42:30 pm »
Zostaje Tobie kupno używki / ostatnio ktoś sprzedawał za 200zł na forum, może jeszcze aktualne/ i wymiana, oczywiście po ściągnięciu podsufitki na całym dachu plus demontaż elementów tapicerki dookoła. Tool kity z e'baya wyjdą drożej, a tak to przekładasz prawdopodobnie bez potrzeby regulowania.
... bo kot lubi pieszczoty, cokolwiek to znaczy...   Bez przesady, nie mam zamiaru go pieścić w każdej wolnej chwili! Ma konkurencję.

Offline herbi

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Jaguar XJ 6
Odp: Szyberdach
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2018, 17:50:51 pm »
Dzięki za pomoc.  Ta część to Support drain channel - Left side HNB 1775AA. Znalazłem  w Jaguar Technical Bulletin.

Offline Gonzalles

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 246
Odp: Szyberdach
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2018, 22:05:42 pm »
Jakie koszty?
Może grafika częśći?

... bo kot lubi pieszczoty, cokolwiek to znaczy...   Bez przesady, nie mam zamiaru go pieścić w każdej wolnej chwili! Ma konkurencję.

Offline herbi

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Jaguar XJ 6
Odp: Szyberdach
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2018, 10:17:18 am »
Jaki koszt jeszcze nie sprawdzałem.

Offline Gonzalles

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 246
Odp: Szyberdach
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2018, 21:07:06 pm »
Nie będzie tanio, zaufaj i szukaj, bo byc może jeszcze nie sprzedał kolega z forum.
... bo kot lubi pieszczoty, cokolwiek to znaczy...   Bez przesady, nie mam zamiaru go pieścić w każdej wolnej chwili! Ma konkurencję.