Autor Wątek: Elektryk Jaguar S-type pilne !  (Przeczytany 1711 razy)

Offline piotrucha99

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • S-TYPE 3.0 - 2001
Elektryk Jaguar S-type pilne !
« dnia: Listopad 09, 2017, 18:11:22 pm »
Cześć,
poszukuję warsztatu w moich okolicach, Gorzów Wlkp, Poznań, Zielona Góra,
który ma doświadczenie z S-Type,
mam problem z tylną prawą lampą, jest choinka :'( kierunkowskaz lewy świeci razem z prawym oraz prawym światłem cofania, plus brak światła stop po prawej stronie,
wymieniałem sterownik tylnych świateł bez sukcesu, ponadto świeci się otwarta klapa tylna i świeci się po zamknięciu światło w bagażniku rozładowując akumulator.
Proszę o pomoc, bo nie chciałbym oddać auta na żyletki, a póki co stoi pod domem nieużywane  :'(
heeelp  :)

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Elektryk Jaguar S-type pilne !
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2017, 18:54:00 pm »
Jeśli wymieniłeś już REM to pozostaje zajrzeć do tylnej skrzynki z bezpiecznikami i przekaźnikami.Z elektryka jest zabawa zwłaszcza przy leciwym aucie. Schematy , multimetr oraz trochę czasu.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline piotrucha99

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • S-TYPE 3.0 - 2001
Odp: Elektryk Jaguar S-type pilne !
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2017, 13:59:20 pm »
Dziękuję za podpowiedź  :-R, koszt naprawy 1 zł, dwa bezpieczniki 10A i jeden 5W w bagażniku, a ja sprawdziłem wszystkie połączenia między REM a lampą, masy do REM itd. :)
ale za to przegląd elektryczny i wszystkie masy z tyłu, połączenia ze skrzynką bezpieczników itd. odświeżone :)
nie sądziłem że przez bezpieczniki w kocie może być taka choinka na lampach z tyłu, szok !! jutro wymiana opon i  :-A  :-V