Autor Wątek: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody  (Przeczytany 20019 razy)

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« dnia: Wrzesień 23, 2017, 18:57:52 pm »
Chciałbym zaproponować coś, co marzyło mi się od dawna, myślę że pomysł się spodoba, mianowicie jesienna sesja naszych pięknych kobiet przy naszych pięknych samochodach. Panie w sukniach, jesienna aura, jakieś malownicze miejsce, są ruiny zamku w Czorsztynie, jest zamek Niedzica, są piękne góry... Mam profesjonalnego fotografa, chętnie podejmę się zorganizowania czegoś takiego, jeżeli będzie zainteresowanie. Na koniec oczywiście obiadokolacja. Co Wy na to?

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2017, 11:07:52 am »
A czemu nie? Zawsze lubiłem piękne samochody i szybkie kobiety. Pomysł jest warty rozważenia. Miejsce do takiej sesji wydaje się być wymarzone. Nasze piękne samochody na pewno się zgodzą. Pozostaje krok najważniejszy choć , wydaje się, nieco trudniejszy od przekonania naszych samochodów: przekonanie naszych Kobiet. Jesień to ,jak wiadomo, zmienność nastrojów potęgowana monotonią deszczu za oknem i  dojmujące nad wyraz przekonanie o nieuchronności nadejścia zimy. Jesteśmy na tak, mając jednak świadomość,że akcja musi być szybka żeby zdążyć uchwycić tą jesień . Co do frekwencji, to impreza będzie miała sens przy jasnej, najlepiej podpisanej własną krwią deklaracji że się przyjedzie, bo inaczej biedny fotograf będzie musiał obejśc się widokiem zamkowych plenerów co bez kobiet i samochodów  nie daje jednak odpowiedniej satysfakcji. Jesteśmy na TAK, ale musimy mieć , jak to w terminologii wojskowej określa "adekwatną ilość sił i środków" do zrealizowania misji to jest kilka kobiet i kilka kotów. Na razie mamy , jak widzę, dwie pary. To bardzo dobry początek. Jeżeli będzie nas więcej i sesja się odbędzie to , jestem pewien, będą o nas jeszcze długo śpiewać pieśni okoliczni bardowie.

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2017, 12:35:07 pm »
W planach jest również Słowacja, z Niedzicy podjedziemy i tam jeśli czas pozwoli. No, panowie, proszę zgłaszać swoje piękne wozy i piękne kobietki. 😊 Jeśli będą chętni ustalimy termin. Kolega Wojtek ma rację, nie ma na co czekać. 👍

Offline algerothouss

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2017, 13:26:39 pm »
W najgorszym przypadku, gdyby nasze kobiety odmówiły -> zawsze sami możemy wystąpić w pięknych sukniach :P buhahahaha :)

mercek na mnie możesz liczyć...

To mamy już trzy pary

Offline Six

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 260
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2017, 20:01:13 pm »
Niegłupi pomysł. Pewnie też bylibyśmy chętni, zwłaszcza, że mamy niedaleko. ;) Tylko, że przydałoby się ustalić jakiś termin, żeby można było dopasować plany.

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 24, 2017, 20:39:18 pm »
Termin będzie, powiedzmy do tygodnia. Muszę wiedzieć ile będzie chętnych, żeby rzeczywiście fotografowi nie zostały widoki tylko. 😊 Wstępnie myślę, że można by było brać pod uwagę okolice trzeciego tygodnia października. Oczywiście niedziela.

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2017, 20:44:46 pm »
Zeby tylko się pogoda poprawiła .. bo u nas pod Krakowem znowu  do sąsiada to najszybciej motylkowym..

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 24, 2017, 21:29:31 pm »
Damy radę, deszcz nam nie straszny, chociaż mam nadzieję, że będzie piękna jesienna pogoda.

Offline Jacatu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 221
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2017, 18:38:37 pm »
Pomysł ciekawy , niestety ta jesień i zima pewnie tez  mówi nie naszym wypadom . Bawcie się dobrze i czekamy na foto reportaż .
S-type 2,5 ***** XJ-S H.E. V12* **XJ350***XJ358***XJS Cabrio 4,0***

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 26, 2017, 07:55:29 am »
Chętnych brak?

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:33:07 am »
Dochodzę do wniosku, że nic co nie jest obiadem w pałacu lub wycieczką którą można się chwalić, szanownej arystokracji jeżdżącej Jaguarami nie interesuje. Trudno, widocznie nie rozumiem albo idei tego forum/klubu, albo ludzi którzy są jego członkami. Na początku miałem nadzieję, że są to ludzie kochający samochody Jaguar i zafascynowani nimi, szybko jednak przekonałem się, że nic bardziej mylnego. Resztę wniosków zachowam dla siebie.

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 776
  • JCPF Club Member
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:42:22 am »
Nie zrażaj się. Może nie trafiłeś w termin. Chętnie bym pojechał znowu do Nidzicy i Czorsztyna ale czas nie za bardzo na to pozwala. Podaj jakąś konkretną datę i godzinę a nie orientacyjny termin. Zapchana Zakopianka też nie zachęca do wycieczek w tamte strony.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 28, 2017, 12:11:20 pm »
Termin przybliżony, który podałem, to raczej termin właściwy. Problem w tym, że muszę załatwić pozwolenie na zdjęcia na zamku, zarezerwować miejsce w restauracji i fotografa. Jak mam to zrobić nie wiedząc czy ktoś będzie?

Offline algerothouss

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 29, 2017, 21:24:40 pm »
No Dżaguarowcy zapisywać się. Jo już se nawet suknie wypożyczył na wypadek gdyby moja Pani nie chciała wystąpić? (jakby ktoś chciał to też się jakaś miniówka znajdzie ) :-)

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Foto spot nasze piękne kobiety i piękne samochody
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 29, 2017, 22:03:00 pm »
ja moge zaoferować krótki kurs hormonalny podwyższający głos i łagodzący obyczaje ....