Autor Wątek: Check pedestrian system /tyre pressure fault  (Przeczytany 2357 razy)

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Check pedestrian system /tyre pressure fault
« dnia: Wrzesień 15, 2017, 15:24:46 pm »
Szanowni
Jak w temacie . Pojawiają mi się wyżej wymienione błedy. Jestem z Małopolski. W krakowskim Jaguarze dwa razy skasowano mi te błedy.  Niestety po godzinie jazdy pojawiają się oba już dwa razy.Teraz mechanicy z Car Master mają plan kalibrować czujniki w każdym kole ..itd.  Czy jest ktoś w Małpolsce , jakiś elektryk oprócz autoryzowanego dealera który miałby mozliwości techniczne  po prostu sprawdzić te czujniki i wymienić ten wadliwy , bo nie mam czasu wciąż jeżdzić do autoryzowanego dealera....No i ten system ochrony pieszego. Na chłopski rozum któryś czujnik jest do wymiany albo przeczyszczenia. Mogę sie oczywiście mylić ale chciałbym poznać opinie innego mechanika w tej sprawie. Mogę się wybrac gdzieś dalej żeby to naprawić. Pozdrawiam Wszystkich

Offline maly1103

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Kocham to forum
Odp: Check pedestrian system /tyre pressure fault
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2017, 16:19:36 pm »
Witam miałem to samo w Jaguarze xf a nie jestem mechanikiem po prostu pozdejmowałem kostki z czujników i wyciściłem i jest ok
Jaguar xf 3.0d

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Check pedestrian system /tyre pressure fault
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2017, 17:31:58 pm »
O to bardzo konstruktywne podejscie, dziękuję . To jesli chodzi o pedestrian system... a jakiś pomysł na tyre pressure fault?

Offline xsnailx

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 176
  • Kocham to forum
Odp: Check pedestrian system /tyre pressure fault
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2017, 08:22:44 am »
w pierwszej kolejnosci sprawdzil bym aku. byc moze nie trzyma parametrow obciazenia w trakcie dzialania samochodu jak juz ma pare lat

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Check pedestrian system /tyre pressure fault
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2017, 15:32:31 pm »
Cześć. Problem rozwiązali Panowie z LandSerwisu. Podobało mi się ich podejście: co się da to trzeba naprawić a dopiero jak się nie da to myśleć o wymianie.