Autor Wątek: Aufh luft gestoert!!!  (Przeczytany 1448 razy)

Offline kuzek1997

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Kocham to forum
Aufh luft gestoert!!!
« dnia: Sierpień 21, 2017, 20:10:05 pm »
Witam!!

Podobny temat był ale stwierdzilem ze nikt tam  nie bedzie zaglądał.
Wyskakuje mi taki komunikat jak w temacie co dziwne raz jest a raz go nie ma dziwne zjawisko :/ martwie sie ze to problem z amortyzatorami :/ mam kilka pytan zwiazanych ogolnie z jaguarem ale nie bede zakladal ciagle nowego tematu a mianowicie
- co to za blad
- czy w razie uszkodzenia amortyzatora mozna zalozyc zwykly bez tego calego systemu pompowania.
- czy do xj350 pasuja jakies czesci od forda ? Nie mam oslony pod przednim zderzakiem i niestety kabelki i klakson sa odsloniete i narażone na zamokniecie i dzwoniac do Gieremka uslyszalem za ten plastik 700 zl :/ nie mam rowniez oslony na tarcze hamulcowa czy jest to jakies uniwersalne czy typowo musze szukac oryginalnych czesci?

Kolejny problem to od kilku dni gdy depne mocno w pedał i bestia dojdzie do 7tys obrotow i przejade tak powiedzmy z 500m to po chwili czuc wewnatrz jakby spalenizne takiej jakby palonej gumy.

Dopiero zaczynam przygode z tym pięknym autem wiec prosze o wyrozumialosc i szczerą pomoc

Pozdrawiam wszystkich :)

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: Aufh luft gestoert!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2017, 20:58:48 pm »
Cytuj
- czy w razie uszkodzenia amortyzatora mozna zalozyc zwykly bez tego calego systemu pompowania.

witaj

Nie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2017, 22:49:53 pm wysłana przez MicGin »

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: Aufh luft gestoert!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2017, 22:55:46 pm »
Jak chcesz zwykly to musisz wszystkie wywalic. Arnott robi ale cena tyle ile pneumatyka wiec temat totalnie nieoplacalny
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline kuzek1997

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Kocham to forum
Odp: Aufh luft gestoert!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2017, 06:12:19 am »
Dzieki za odpowiedzi :) a o tym bledzie ktos cos wie? No i o tych czesciach gdzie szukac jakies strony? Linki?