Autor Wątek: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt  (Przeczytany 5036 razy)

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 633
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Witajcie koledzy !

Jestem na etapie bardzo owocnych rozmów z Firmą BOLMA zajmującą się produkcją reparaturek! Potrzebne będzie tylko auto do podstawienia im na ok godzine, aby jakiś ich sprzęt mógł zeskanować ten element, by potem go odtworzyć. Cena to ok. 150zł brutto sztuka, do ew negocjacji przy większej ilości zamówień. Czy byłby jakiś chętny? Czas realizacji to ok 2 miesięcy, jednak myślę że to i tak niedługi czas biorąc pod uwagę że ktoś jest gotowy za takie pieniądze zrobić nam wielką przysługę.

Firma znajduje się

Kamionka Mała 192
34-602 Laskowa

Ja mieszkam w Toruniu więc mam raczej daleko, ale może ktoś z Was mieszka w okolicach? Jakaś zrzutka za czas i paliwo dla kolegi który się poświęci ze zdrowym błotnikiem na zeskanowanie? Nie ukrywajmy że takie reparaturki będą istnym rarytasem dla kociarzy mających S-ki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2017, 19:41:27 pm wysłana przez qlimaxer »
GO HARD OR GO HOME...

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 633
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2017, 11:54:19 am »
Nikt nie pomoże? Nikt nie mieszka w tych okolicach? Jeżeli nikt nie wyrazi chęci pomocy to wtedy pojadę sam te 550km bo uważam że warto taką współpracę podjąć.
GO HARD OR GO HOME...

Offline clashje

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Kocham to forum
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2017, 12:54:48 pm »
Oj! ja tez mam prawie 600km (Warmia). szkodna że nie wcześniej bo w zeszłym tygodniu byłem w Tatrach na urlopie to po drodze bym zajechał.
Jaguar S-type 3.0 v6 automat 2004r

Offline Adt81

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2017, 21:24:37 pm »
Ja mam nieco bliżej bo coś około 170km w jedną stronę ale mój kot jest z 2001 i nie wiem czy się błotniki nie różniły pomiędzy liftami. Dodatkowo z tego co mi wiadomo już kiedyś było coś przy nich robione więc nie wiem jak to się ma do fabrycznych wymiarów.
Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 >:D >:D
Był Jaguar S-Type R
Był S-Type 3.0 2001

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 633
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2017, 13:09:00 pm »
ja mam 2002r także nie różnią się niczym. Musiałbyś pstryknąć foteczkę jak wyglądają twoje błotniki.
GO HARD OR GO HOME...

Offline Adt81

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 272
Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 >:D >:D
Był Jaguar S-Type R
Był S-Type 3.0 2001

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 633
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2017, 13:45:40 pm »
Uważam że są idealne i nie ma żadnej różnicy. Jeśli chodzi o kształt, kwestia tego czy kolega by się poświęcił dla kolegów z forum no i oczywiście dla mnie i znalazł czas. Z kosztami oczywiście się dogadamy. Jak moje felgi się sprawują? :)
GO HARD OR GO HOME...

Offline Adt81

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2017, 14:07:33 pm »
Może i bym się wybrał na wycieczkę ale u mnie w grę wchodzi tylko sobota - w tygodniu musiałbym sobie wolne zrobić w pracy. Co do felg to moje :P felgi spisują się bardzo dobrze i będzie mi ich brakować w sezonie zimowym :) Pozbyłem się tylko dystansów bo ze względu na to, że są bardzo cienkie i nie maja kołnierza centrującego nie idzie wycentrować kół na piaście bo felga wisi tylko na szpilkach. Problem jest tylko jak się zakłada nowe tarcze i klocki ale tu mały tuning zacisku i wszystko gra :).
Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 >:D >:D
Był Jaguar S-Type R
Był S-Type 3.0 2001

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 633
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 24, 2017, 19:15:16 pm »
Dogadam się co do soboty z tym człowiekiem i dam znać. Bardzo dziękuję ci za zaangażowanie w temacie. A felgi muszą być okej bo kupiłes je odemnie hehe :)
GO HARD OR GO HOME...

Offline starygracik

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 24, 2017, 19:19:06 pm »
Witajcie koledzy. Byłbym zainteresowany tym tematem. W moim kocie reperaturki na pewno się przydadzą. Jeśli będziecie drążyć ten temat to nie zapomnijcie o mnie. Jestem również  z Torunia.

Offline sopel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • W życiu nie ma nic bardziej stałego jak ZMIANY ;-)
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2017, 19:01:38 pm »
I ja również chętnie dorzucę parę zł na koszty , jak kolega podjedzie do tej firmy .Reperaturki też mi sie pewnie przydadzą za parę chwil ! Mój kociak jest z 2004 po lifcie ! Pozdrawiam

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 633
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 26, 2017, 02:08:42 am »
Rzecz w tym przyjacielu, że u Ciebie już chyba jest troszeczkę inaczej bo masz autko po 2 lifcie :) Więc musiałby podjechać ktoś z autkiem z 2 liftu :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2017, 10:37:26 am wysłana przez MicGin »
GO HARD OR GO HOME...

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 633
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 28, 2017, 13:20:33 pm »
Kolego Adt81, rozmawiałem z właścicielem i można podjechać w tę sobotę. Byłoby mi niezmiernie przyjemnie gdybyś znalazł czas aby tam pojechać, oczywiście dogadamy się co do kosztów itd, myślę że znajdzie się więcej chętnych. Daj znać bo to ważne i muszę przekazać właścicielowi czy się zjawisz :)
GO HARD OR GO HOME...

Offline Adt81

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 28, 2017, 13:41:43 pm »
Ok w sobotę mogę podjechać - proszę tylko i info mniej więcej o której godzinie. Nie ukrywam, że najbardziej pasuje mi możliwie najwcześniej bo sam dojazd to blisko 2h wg nawigacji. U mnie temat też na czasie bo kurnia z lewej strony przy progu wyskoczył parch pod lakierem więc wycinanko się szykuje  >:(
Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 >:D >:D
Był Jaguar S-Type R
Był S-Type 3.0 2001

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 633
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Odp: Reparaturki tylnych błotników możliwe do zrobienia ! Potrzebna pomoc ~ 150zł/szt
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 28, 2017, 16:46:07 pm »
Doskonale ! Podam Ci w wiadomości prywatnej numer do tego człowieka i wtedy dogadasz się z nim co i jak. Serdeczne dzięki !!!
GO HARD OR GO HOME...