Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

wrażenia z jazdy użytkowników XE

(1/5) > >>

Alex:
Cześć!

niewiele jest informacji na forum odnośnie XE. Czy model cieszy się popularnością wśród fanów Jaguara? Jestem zdecydowany na zakup XE i ciekaw jestem opinii osób użytkujących ten model. Ja kupuję egzemplarz z końcówki 2016, diesel, 2.0/180KM. Po jeździe testowej mam wrażenie jakby chciał ale nie mógł mi zademonstrować całej mocy. Może 430 momentu obrotowego jest winne..

sobrus:
Może zmierz przyspieszenie, bo odczucia mogą być przecież różne. Faktycznie przyspieszenie nie zależy wyłącznie od wrażenia "wciskania w fotel".

billbo:
Zrobiłem tylko kilkanaście kilometrów XE z tym silnikiem na jeździe testowej i wrażenie mam podobne, że to trochę mało, jak na jego zawieszenie i charakter. Za to jest bardzo oszczędny :)

Alex:
jeżdzę zastępczym- egzemplarz approved jest w przygotowaniu, i gdy zmieniłem tryb jazdy z eco na standard to już zachowuje się inaczej. Na trybie sport to w ogóle inna bajka ale to do okazjonalnego wykorzystania. W trybie standard jest lepiej. Egzemplarz apporved jest sprawdzany- lista kontrolna obejmuje 165 punktów. Zwrócę się o raport. Jak widzę, posiadaczy nowego XE jest niewielu..

rmazurek:
Mialem okazje uzytkowac XE przez kilka tygodni (wersja 2.0 180 konna z automatem) i auto wydaje sie byc strasznie nadsterowne - kazde mocniejsze wcisniecie pedalu gazu na zakrecie stawialo go bokiem, dodatkowo umiejscowienie przyciskow do zmiany trybu jazdy wydaje sie dosc nieprzemyslane bo zdarzylo mi sie wiele razy nieintencjonalnie zmienic tryb jazdy. Ogolnie autko fajne ale wg mnie brakuje mu troche komfortu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej