Autor Wątek: XF 2013 problem z centralnym zamkiem  (Przeczytany 941 razy)

Offline Basspl

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 161
XF 2013 problem z centralnym zamkiem
« dnia: Wrzesień 11, 2019, 09:13:20 am »
Cześć, mam 2013 r 2.2 diesla, pilot działa bo był sprawdzany. Odpala auto, działa przycisk od świateł ale nic więcej. Nie otwiera i nie zamyka auta, klapa również nie działa z pilota. Powtórzę, że klucz był sprawdzany i wysyła sygnał, kodowany był 2 klucz ale ta sama sytuacja. W środku wciskając przycisk otwiera i zamyka drzwi ( oprócz pasażera przód). Dziwna sprawa, że nie wszystkie działają, możne centralka zamków siadła i nie odbiera sygnału? Jak wygląda sytuacja z podmianką, należy kodować i ewentualnie gdzie w Warszawie? Jeszcze mam pytanie odnośnie akumulatora, czy ktoś orientuje się do czego jest ten mały akumulator w bagażniku?

Offline Basspl

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 161
Odp: XF 2013 problem z centralnym zamkiem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2019, 13:52:14 pm »
Nikt nic? Wymienię na początek zamek, później przychodzi mi do głowy moduł centralnego w drzwiach pasażera, gdyż komputer wskazuje tam błąd. Myślicie, ze poprzez bląd zamka auto nie reaguje na zamykanei i otwieranie z pilota?

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: XF 2013 problem z centralnym zamkiem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2019, 22:53:58 pm »
Może być że nie zamknie przez uszkodzony zamek. Chociaż ja miałem przypadek że lewych tylnych nie zamykał, prawy tył i przód raz załapywal, a raz nie, a od kierowcy zawsze zamykał Wymieniłem lewy tył i spokój
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8