Autor Wątek: Awaria wyświetlacza - duży dotykowy w X350.  (Przeczytany 3236 razy)

MIRO

  • Gość
Awaria wyświetlacza - duży dotykowy w X350.
« dnia: Maj 24, 2017, 01:01:17 am »
 :-help W moim X 350 z 2003r. mruga wyświetlacz dotykowy. Zaczynam nowy wątek ponieważ nie znalazłem podobnego wcześniej. Przepraszam jeśli coś przegapiłem. Wracając do meritum. W czasie normalnej jazdy zgasł wyświetlacz, po chwili wyświetlił komunikat komunikation fault i  zgłoś się do serwisu, cały czas tak mruga zmieniając na panel sterowania radiem, klimatyzacją, logo jaguara i tak w kółko. Radio , klima chodzi, nie działa pamięć fotela i kierownicy. Po podłączeniu komputera jest błąd B2477- niezgodna konfiguracja modułu sterującego, 5300-nieznany kod usterki i 53A4-nieznany kod i 7700 nieznany kod. W ASO próbowano wgrać ustawienia podstawowe {fabryczne} - nie przyjmuje. Napięcia na sterowniku sprawdzone. Może ktoś wie gdzie tkwi problem. Autko mam od trzech lat i wszystko grało. Proszę o pomoc.

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: Awaria wyświetlacza - duży dotykowy w X350.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2017, 08:07:29 am »
Zapewne jakies uszkodzenie na plytce. Te wyświetlacze Denso lubily padać. Także wyjąć i do elektronika
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

MIRO

  • Gość
Odp: Awaria wyświetlacza - duży dotykowy w X350.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2017, 11:55:48 am »
Dzięki za podpowiedź. Skontaktowałem się z ASO i w poniedziałek chcą autko na trzy dni. Ponoć będą sprawdzać oscyloskopem poszczególne przejścia światłowodów pomiędzy sterownikiem komfortu i wyświetlaczem. Jestem przygnębiony tą sytuacją , ale cóż. Piękne autko i coś takiego się przytrafiło. Napiszę jak będzie po wizycie w ASO jaguara. Pozdrawiam .

MIRO

  • Gość
Odp: Awaria wyświetlacza - duży dotykowy w X350.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2017, 23:30:10 pm »
Witam. Właśnie dzisiaj odebrałem autko z ASO Jaguara. Wyświetlacz działa, a jak się dowiedziałem winowajcą był jednak sterownik nawigacji. Naprawa trwała kilka dni, ale sprawa była trudna do diagnozy. Jutro wszystko dokładnie sprawdzę i jadę na urlop. Pozdrawiam. :-thank