Autor Wątek: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.  (Przeczytany 26608 razy)

Offline Andrzej308

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
  • XJR 97, S-Type 02, XJ 11
Mimo najszczerszych chęci na dzień dzisiejszy Renia nie jest w stanie określić czy będzie miała w październiku wolne. Czekaliśmy cały czas, że może się coś wyjaśni. Niestety nie więc z przykrością musimy zrezygnować.
 :-trudno  :-cry
- "To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy jedynie, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był." R.Plant

Offline JagFisch

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 85
    • Crazy Wheel
Ja niestety na dzień dzisiejszy nie mogę zdeklarować swojej obecności :( Chcieć a móc to dwie różne sprawy, finansowo po moich ostatnich przebojach jestem delikatnie mówiąc zablokowany na większe przyjemności takie jak ta wycieczka :( Jak się uda i wyjaśni mi się kilka spraw to po prostu dołączę, jeśli będzie oczywiście miejsce. Na dzień dzisiejszy z przykrością muszę stwierdzić, że nie dam rady :((((

Offline Kotletor

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 201
Mam pytanko czy jeden bus pojedzie , czy trzeba czekać na obsadę drugiego. I jeżeli jechał by jeden to koszty wzrosną ? Czas wpłat się skończył więc czekanie na dalsze zgłoszenia może równio  zwiększyć koszty.Jeżeli jest to istotne to może nie warto dłużej czekać na zgłoszenia i trzeba tą wyprawę organizować , lub jej zaniechać. :logojcpf:
S-Type V6 3 l. po lifcie  Paweł Warszawa

Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 252
  • Jaguar Club Poland Foundation
Kotletor,
nikt nie czeka, wyjazd jest organizowany i nic nam nie przeszkadza.
Na razie nie ponieśliśmy żadnych opłat, hotele jeszcze nogami nie przebierają, więc jeśli będzie wola większości, aby odwołać wyjazd, to mamy czas na każdy ruch.
Jeśli pojedzie tylko tyle osób, ile jest zgłoszonych, to pojedzie bus (8 osób) i samochód osobowy (2 osoby).
Jeśli jeszcze ktoś się zgłosi, to są 2 miejsca w osobowym, a jeśli więcej, to uruchomimy drugi bus.
Jesteśmy bardzo elastyczni. :)
Pojawia się inne pytanie: kto pojedzie za kierownicą busa, jeśli ja pojadę za kierownicą osobowego.
Musicie losować. :)
Kto się zgłasza na ochotnika?
Trasa 8.000 km, to wyzwanie, jak ktoś lubi prowadzić :)
 

Offline Kotletor

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 201
Ostatnich gryzą psy. A na poważnie to nie sądze by sympatycy  :logojcpf: mieli problem z kierowaniem.
S-Type V6 3 l. po lifcie  Paweł Warszawa

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Kotletor,
nikt nie czeka, wyjazd jest organizowany i nic nam nie przeszkadza.
Na razie nie ponieśliśmy żadnych opłat, hotele jeszcze nogami nie przebierają, więc jeśli będzie wola większości, aby odwołać wyjazd, to mamy czas na każdy ruch.
Jeśli pojedzie tylko tyle osób, ile jest zgłoszonych, to pojedzie bus (8 osób) i samochód osobowy (2 osoby).
Jeśli jeszcze ktoś się zgłosi, to są 2 miejsca w osobowym, a jeśli więcej, to uruchomimy drugi bus.
Jesteśmy bardzo elastyczni. :)
Pojawia się inne pytanie: kto pojedzie za kierownicą busa, jeśli ja pojadę za kierownicą osobowego.
Musicie losować. :)
Kto się zgłasza na ochotnika?
Trasa 8.000 km, to wyzwanie, jak ktoś lubi prowadzić :)
 

Ja to Wam zycze znalezc conajmniej dwie osoby na te wolne miejsca - i to na cala podroz.
A nawet komplet chetnych na drugi bus - wtedy wszyscy podrozowaliby w tych samych warunkach.

Ale gdybyscie nikogo wiecej nie znalezli do tej wyprawy - to moja Ela sie nie lamie i chetnie dosiadlaby sie do Was w Maladze  przez ktora jechac bedziecie 12 pazdz. do Gibraltaru.
Az do Porto bylibysmy z Wami. Razem zaliczylibysmy Gibraltar, Sewille, Lizbone i Porto.
Z Porto Wy jedziecie do Bilbao - a my zostajemy na kilka dni w okolicy gdzie mamy przyrzeczone locum - jesli tam dobijemy
W zwiazku z naszym wiekiem nie mozemy wynajac samochodu. Gdy go wpiszemy - okazuje sie ze nie ma dla nas dostepnego auta. Taka prawda.

Drogi Slawku!
Nie przejmuj sie nasza propozycja - mozemy jechac  albo zostac.
Ale jezeli te dwa wolne miejsca bylyby ciagle wolne _ to sie piszemy na nie. Glupota byloby ich nie wykorzystac. Do drugiego busa tez sie mozemy zapisac.

Przylatujemy do Malagi 11 pazdz i 12 czatujemy na Was w wygodnym dla Was miejscu aby sie dosiasc.
A 16 pazdz. Wy jedziecie do Bilbao ( Guggenheim koniecznie musicie zaliczyc) - a my zostajemy w Porto.

What do you think about?

niunia - ktory na wzor Eli sie jeszcze nie lamie...




Łukasz 1984 - XF

  • Gość
Odp: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 07, 2017, 12:09:06 pm »
Witam,
z tego co widzę jeszcze miejsce jest. Chciałbym zadeklarować udział, wpłatę mogę dokonać jutro, jeśli jest taka opcja.
Pozdrawiam

Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 252
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 07, 2017, 14:37:31 pm »
Łukasz 1984 - XF - działaj !
Numer konta znajdziesz na stronie Klubu.

Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 252
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 07, 2017, 11:05:38 am »
UWAGA!!!
Nasz Kolega Paweł, nick Kotletor, wraz ze swoją partnerką Agnieszką, ulegli wypadkowi na motorze.
Paweł jest obecnie po operacji (szczegóły są dość drastyczne, więc pominę).

Rozmawiałem z Nim wczoraj, czeka Go wielomiesięczna rehabilitacja.

Z uwagi na powyższe, nie będą mogli wziąć udziału w wycieczce na Gibraltar, więc jeśli jest ktoś chętny, to zapraszam do kontaktu. 

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 776
  • JCPF Club Member
Odp: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 07, 2017, 12:55:04 pm »
Kotletorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline Hroma

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 07, 2017, 13:02:15 pm »
Przyłączamy się do życzeń.

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 07, 2017, 15:13:48 pm »
Ja również życzę szybkiego powrotu do zdrowia .
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 07, 2017, 21:51:32 pm »
My rowniez zyczymy Pawlowi jaknajszybszego powrotu do zdrowia. Trzymamy kciuki za Niego.

On, ktory z racji swojego zawodu pomagal  poszkodowanym w wypadkach -  niefortunnie sam stal sie poszkodowanym.

Nikt nie wie - co mu jest sadzone.

niunia - fatalista z Elzbieta optymistka

Offline Andrzej308

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
  • XJR 97, S-Type 02, XJ 11
Odp: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 08, 2017, 06:18:29 am »
Trzymaj się Paweł. Szybkiego powrotu do zdrowia.
- "To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy jedynie, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był." R.Plant

Offline Perun

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • "kota" na razie nie ma ale też jest zajebiście
Odp: Wycieczka: Włochy, Francja, Gibraltar, Niemcy, Czechy 6-21 października 2017 r.
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:55:45 am »
Szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiamy
Perun xj8