Autor Wątek: Kalibracja  (Przeczytany 1890 razy)

kornel68

  • Gość
Kalibracja
« dnia: Kwiecień 01, 2017, 12:14:47 pm »
Cześć, wiosna to czas zmian ale nie sądziłem że okażą się takie problematyczne. Wymieniłem radar od aktywnego tempomatu oraz czujnik zawieszenia wraz z modułem ale podobno do szczęścia potrzebuję kalibracji więc proszę o podpowiedź gdzie na terenie lubelskiego lub mazowieckiego mogę to zrobić i by nie kosztowało majątek, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: Kalibracja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2017, 21:01:26 pm »
Lubelskie może Cartronic w Lublinie podoła i podobno w koło Chełma gość robi Land Rovery wiec tez powinien temat ogarnąć , a mazowieckie to VIP Serwis Radom lub w samej Wawie masz 3-4 niezależne serwisy
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline filar12

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 887
  • http://lpg-lodz.pl/
Odp: Kalibracja
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2017, 21:32:22 pm »
W temacie proszę o info z zakończenia sprawy, mam problem z radarem.
Wyłącza się i pozostaje nieaktywny wraz z tempomatem czy miał Pan podobne objawy?
 Ja raczej jestem za tym aby go wyłączyć i pozbyć się problemu tylko aby tempomat odzyskać.
Swoją droga jaki koszt radaru jak coś mnie oczekuje.
http://lpg-lodz.pl/

KIEDYŚ był S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napędzane LPG ;-) następnie X350 4.2l +LPG oczywiście ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),teraźniejszość X358LWB 4,2 LPG.

kornel68

  • Gość
Odp: Kalibracja
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2017, 10:20:19 am »
Dziękuję za podpowiedź  :-K
Radar był wadliwy przy zakupie więc kilka razy mogłem poznać komfort tempomatu, przez ostatnie pół roku był wyjęty ale z tego co wiem chyba nie da się odseparować na sam tempomat bo też o tym myślałem. Radar dostałem na test bo pochodzi z RR Sport a koszt 400zł, jutro zadzwonię do tych serwisów i spytam o terminy i ceny. Pozdrawiam

Offline marti

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 213
Odp: Kalibracja
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2017, 10:45:33 am »
Kornel68 potrzebuję takiej wtyczki od radaru, może masz do sprzedania od swojego wadliwego radaru, we wtyczce mam jeden pin ukręcony od korozji, albo może masz namiary na kogoś, kto taką część może mieć do sprzedaży, będę wdzięczny za pomoc

kornel68

  • Gość
Odp: Kalibracja
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2017, 10:54:14 am »
W środę dam Ci znać bo wracam do Stolicy a tam leży cały bałagan, jeśli dobrze kojarzę to Ty potrzebujesz wtyczki w którą się wpina a ja mam ten element wpinany czyli tą czarną puszkę 

Offline marti

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 213
Odp: Kalibracja
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2017, 11:01:00 am »
ok czekam na kontakt, w razie czegp mogę podjechać, też mieszkam w Stolicy

Offline marti

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 213
Odp: Kalibracja
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2017, 15:27:01 pm »
Kornel28 czy udało Ci się coś znaleść odnośnie tej wtyczki do radaru