Autor Wątek: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.  (Przeczytany 36483 razy)

Offline Dee

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 34
Nieważne gdzie, ważne z kim  ;) My jesteśmy chętni, obie opcje są ok.   :-A

Offline AnGina

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 13
Ja sądzę tak samo. :-za
Możemy i na koniec świata - byle Razem :)  :-JCPF

Offline Andrzej308

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
  • XJR 97, S-Type 02, XJ 11
Coś mi mówiło od paru dni, że to się tak skończy.  :-thumpdown
Jeszcze się nie zaczęło a już się skończyło.
Każdy kierunek jest dobry, ale ponieważ nie można się rozerwać i jechać w dwie strony to trzeba coś wybrać, wiec skromnie optuję za opcją drugą. Boję się jednak, że w drodze do Gibraltaru za długie byłyby  :-A przejazdy pomiędzy bazami.
Z Renią piszemy się tak czy owak.
 :-za
- "To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy jedynie, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był." R.Plant

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
... a ja tak na zapoznanie sie z Szanownym Panstwem liczylem.
Bylismy "zaparkowani" razem w busie number 2. MicGina i Kotletora z dziewczetami poznalem na poprzednich rajdach i tylko Panstwa nie potrafilem sobie przypomniec. Zamierzalem przywiesc z wlasnej piwniczki specjalnie wyselekcjonowana butelke wina dla Pana Malzonki - ktora o dziwo - wina ponoc nie lubi.
Tak tylko dla malej proby... i ewentualnego potwierdzenia lub tez zmiany Jej opinii.

Gibraltar...Gibraltar... To tylko skala z morza wystajaca - a vis a vis to tylko Tanger.
Z czystym sumieniem i starajac sie byc obiektywnym ( a tam bylismy )  podroz tam nie moze byc bardziej interesujaca niz ta balanga po dawnych demoludach.

Wlasciwie tekst Pana nie jest jednoznaczny.  Wiec moze nic sie nie zmienilo - skoro pisze Pan:  " Z Renia piszemy sie tak czy owak"- bedac juz raz zapisanym
w busie number 2 - jak zaznaczylem poprzednio. 

Przesylam Panstwu serdeczne pozdrowienia i zapewniam ze staralem sie zrozumiec Pana intencje. N iestety - nie do konca...


Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
popelnilem byka:
przywiezc a nie przywiesc.
Bo to od czasownika przywozic.

Nie zamierzam powiekszac niechlujstwa jezykowego na forum  - S.P. Prof. Apolinary Rudnicki - moj polonista straszyl by mnie po nocach!

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 01, 2017, 09:42:55 am »
 W dalszym ciągu jestem zainteresowany wyjazdem bez względu na trasę, najbardziej zależało mi na Rumuni bo chciałem odwiedzić znajomych przy okazji. Trochę szkoda, że cele do wyboru są takie turystyczne, bo lubię miejsca dzikie i mniej popularne.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline Kotletor

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 201
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 01, 2017, 20:09:43 pm »
Co by nie było to jedziemy, chociaż Gibraltar podoba mi się bardziej.
S-Type V6 3 l. po lifcie  Paweł Warszawa

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 01, 2017, 23:06:18 pm »
No to po zwiedzeniu Budapesztu - zamiast na Koszyce mozemy wziasc kurs na Gibraltar!
W malej knajpce, tuz przy porcie serwuja doskonale kalamary w sosie wlasnym - za maly pieniadz.  Porcja jest imponujaca.
A biale, wytrawne, schlodzone wino pozwala osiagnac stan gastronomicznej nirvany.

Tako rzecze niunia.   I    :-tylko

Offline Hroma

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 02, 2017, 09:17:47 am »
Witamy
Piszemy się, ale w pierwszej kolejności na Sardynię. Jeżeli większość będzie optowała za Hiszpanią, Francją itd. to poddajemy się demokratycznemu wyborowi (weście jednak pod uwagę 2 tygodnie w busie). Proszę o dopisanie Hroma + 1. Pozdrawiamy

Offline Andrzej308

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
  • XJR 97, S-Type 02, XJ 11
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 02, 2017, 10:53:58 am »
Gibraltar ma tą przewagę nad innymi miejscami, że jest to drugie po Polsce miejsce w Europie, gdzie można zobaczyć małpy na szczycie.
- "To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy jedynie, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był." R.Plant

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 776
  • JCPF Club Member
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 02, 2017, 14:48:27 pm »
Druga opcja mi się bardziej podoba. A co z wersją pierwotną? Praga - Salzburg - Wiedeń - Bratysława - Budapeszt.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Online JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 252
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 02, 2017, 15:16:10 pm »
Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania.
Ilość możliwości jest nieskończenie wielka, ale dotychczas nikt nie opracowywał trasy, o której mówi MicGin.
Upadła trasa "ukraińska" z powodów niezależnych od uczestników, zaproponowano Sardynię lub Gibraltar, większość odpisała "Gibraltar" lub "wszystko jedno". Możemy jeszcze rzucić się na fiordy norweskie, ale chłodno w październiku lub Bałkany, ale obawiam się, że w ten sposób możemy zostać przed monitorami do Sylwestra :)
Nadal aktualny jest wypad na Mauritius, ale w okresie listopad-marzec, aby ominąć porę deszczową i bez samochodów, na miejscu wynajmiemy Suzuki Jimny Cabrio :) Dom ma 4 sypialnie, ale można wziąć coś innego.

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 02, 2017, 21:33:37 pm »
Slowo sie rzeklo - kobylka za plotem!
Z wielka przyjemnoscia dopadniemy Was w Gibraltarze - zas co do Lwowa zorganizujemy sobie wycieczke z Warszawy.
Na dzien dzisiejszy nic jeszcze nie jest ustalone na mur.  Sledzimy wiec ewolucje sytuacji. 
Jedno jest pewne: dogodzic wszystkim nie bedzie mozna. Ofiary pojda za glosem wiekszosci.  Problem w tym, ze wiekszosc nieraz bladzi...

Offline Marecki65

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 02, 2017, 21:50:14 pm »
optujemy za Gibraltarem ale dostosujemy się do wyboru większości, proszę o dopisanie Marecki65 + 1
X300 3.2 R6 1995
S-type 4.2 V8 2005

Offline AnGina

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Wycieczka: Ukraina, Mołdowa, Rumunia, Węgry, Słowacja 6-15 października 2017 r.
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 03, 2017, 13:14:07 pm »
Witam. Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to ja wolę wycieczkę na Sardynię.