Autor Wątek: Czy S-typy zdrożeją za kilka lat ? Jak sądzicie ? z racji raczej małej ilości  (Przeczytany 6479 razy)

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piękna kobieta, piękny samochód, jest wspaniale!
Odp: Czy S-typy zdrożeją za kilka lat ? Jak sądzicie ? z racji raczej małej ilości
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 08, 2018, 07:25:38 am »
Najtańszy w użytkowaniu był w210, BMW sporo droższe. S-Type poza zawieszeniem praktycznie nie generował kosztów. Szło dostać zamienniki w bardzo przyzwoitych pieniądzach, sporo oryginałów przypłynęło z Anglii, wystarczyło trochę poszukać i było wszystko.

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Czy S-typy zdrożeją za kilka lat ? Jak sądzicie ? z racji raczej małej ilości
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 08, 2018, 10:14:00 am »
Mercek, skoro miałeś te 3 auta powiedz coś o kosztach użytkowania s typa w stosunku do nich.

Latem sprzedałem x300 i ciągle i tak myślę o Jaguarze. Wpadłem ostatnio na pomysł, że może faktycznie taki s Type V6 z manualem byłby dobrym pomysłem na taniego w zakupie i użytkowaniu Jaguara. Mylę się?

Mam na sprzedaz s type mały lift 3.0 w manualu.
Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline msiwow

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 566
Odp: Czy S-typy zdrożeją za kilka lat ? Jak sądzicie ? z racji raczej małej ilości
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 10, 2018, 16:36:24 pm »
Boodzio2 o takim właśnie myślę. Ale narazie to tylko sfera marzeń a nie poszukiwań.

Mercek, dobrze że mnie utwierdziles w przekonaniu. W 210 nawet jakby jeździł pół darmo odpada, nie ma już chyba takich z całym podwoziem.