Autor Wątek: Warszawa naprawa skrzyni oraz renowacja chromów X350  (Przeczytany 2084 razy)

rd5

  • Gość
Warszawa naprawa skrzyni oraz renowacja chromów X350
« dnia: Lipiec 08, 2016, 00:07:47 am »
Witajcie
potrzebuję dobrego serwisu od automatów. Byłem na diagnostyce w firmie Autotransmisja. Opinie są różne a jednak wydaje mi się, że nasze forum ma większą wiarygodność niż opinie na różnych stronach gdzie pewnie połowę piszą właściciele serwisów a drugą ich konkurencja.

Czy ktoś był ze swoim kotem na remoncie skrzyni w Wawie? Kogo polecacie?

Drugie pytanie: mam problem z chromami dookoła szyb. Są już zmatowiałe i w jednym warsztacie nie podjęli się renowacji z uwagi na to, że elementy są zbyt małe. Można kupić nowe ale są dość drogie i jest kłopot z transportem. Jeżeli nic nie znajdę to oczywiście będę musiał nabyć nowe ale wolałbym spróbować odnowić stare, ryzyko niewielkie.

Pozdrawiam
rd5

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Warszawa naprawa skrzyni oraz renowacja chromów X350
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2016, 07:11:44 am »
 Wydaje mi się, że chromy w twoim aucie nie są " prawdziwymi " chromami, czyli chrom na metalowym elemencie. Obstawiam, że ze względu na koszy i masę masz metalizowane elementy z tworzywa. Nie chcę wprowadzić Cię w błąd, potwierdź proszę czy mam  rację lub się mylę.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

rd5

  • Gość
Odp: Warszawa naprawa skrzyni oraz renowacja chromów X350
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2016, 15:19:29 pm »
Moim zdaniem to plastik pokryty powloka chromowana. Ten przy zderzaku na 100% ale ten dookola drzwi chyba tez. Czy masz pomysl czy mozna to gdzies pochromowac?