Dział Techniczny > F-PACE (2015 - obecnie)

Nawigacja

(1/3) > >>

Neopostman:
Witam, od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Jaguara F-Pace. Wszystko fajnie, auto jest wyposażone w system InTouch Control, tylko drażni mnie w nim brak nawigacji. Czy jest możliwość aktywowania w nim funkcji nawigacji biorąc pod uwagę podobieństwo tego systemu do tych wystepujących w Land Roverach i pozostałych modelach Jaguara? Czy mozna to zrobić tak, aby gwarancja była nadal aktywna?

KRISS:
Jeżeli zrobi to dealer to jest teoretyczna szansa. W innym przypadku tracisz część gwarancji.

Jaguar Wrocław:
Dealer czyli ASO nie podejmie się tego... tak jak wspomniał przedmówca gdyby nawet tak się stało to i tak wiąże się to z utratą gwarancji. Nie ma też jak na razie żadnego "patentu" żeby wgrać nawigację itp ponieważ wymaga to przeprogramowania wielu modułów ze sobą współpracujących a i tak nie wiadomo czy nie ma fabrycznych zabezpieczeń przed takimi działaniami. Jeśli chodzi o nowe Land Rovery to jest tak samo.. Najmniejszym problemem byłby wyświetlany błąd na desce a największym utrata gwarancji i głupiejące urządzenia samochodu co przy takim aucie trochę słabo by wyglądało. Może za lat 5-10 jak F Pace będzie stał pod każdym blokiem koś się za to weźmie :-)

MI6:
Jaaak? Nie ma navi? Moze gdzieś sie w desce ukryła? 😀 W mojej a7 mam ani tak iPhone wygodniejszy, pozostaje Tobie tez smartfon.

Neopostman:
Znaczy, nie zależy mi na niej bardzo, tylko tak sie zastanawiam. Dzięki za odpowiedzi. A czy istnieje jakaś możliwość mirrorowania zawartości iPhone na tym wyświetlaczu incontrol touch? Jakies przejściówki?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej