Autor Wątek: XF lift polskie menu  (Przeczytany 2403 razy)

Offline electrobdg

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 34
XF lift polskie menu
« dnia: Maj 25, 2016, 15:12:32 pm »
Witam
był temat odnośnie zmiany na polskie menu lecz na ustawieniu polsko-angielskiego zakończył się.

Czy ktoś świadczy usługę wgrania polskiego menu w zegary oraz nawigacji głosowej (w samej navi juz jest) oraz jaki jest tego koszt? Dodam tylko iż serwis nie jest w stanie pomoc. :-help
XF 3.0 V6  2014r
XF 3.0 V6  2017r

Offline milet

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 206
Odp: XF lift polskie menu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2016, 16:10:25 pm »
Witam
był temat odnośnie zmiany na polskie menu lecz na ustawieniu polsko-angielskiego zakończył się.

Czy ktoś świadczy usługę wgrania polskiego menu w zegary oraz nawigacji głosowej (w samej navi juz jest) oraz jaki jest tego koszt? Dodam tylko iż serwis nie jest w stanie pomoc. :-help

Zobacz tutaj: http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/jaguar.html. Tylko nie sugeruj się tekstem usługa dostępna w ciągu miesiąca bo on jest na stronie od ponad roku ;-) Ale zadzwonić i dowiedzieć się pewnie możesz...

Offline electrobdg

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: XF lift polskie menu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2016, 18:53:31 pm »
Pytałem juz i lipa...
dzięki za zainteresowanie  :-clap
XF 3.0 V6  2014r
XF 3.0 V6  2017r

Offline electrobdg

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: XF lift polskie menu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2016, 11:39:51 am »
Serio nikt nie jest w stanie pomoc? :(
XF 3.0 V6  2014r
XF 3.0 V6  2017r

Offline milet

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 206
Odp: XF lift polskie menu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2016, 13:30:11 pm »
Serio nikt nie jest w stanie pomoc? :(

Serio. Za mały rynek, nikomu nie chce się bawić w modyfikację systemu. Zwłaszcza, że jest on nietrywialny.
Na forach zagranicznych też nie czytałem o jakichkolwiek hackach systemu. Sam się przymierzałem, doszedłem do etapu wyodrębnienia pliku z kodem z danych na płycie. Trzeba by teraz ten plik zdesassemblować, pozmieniać stringi na polskie, skompilować, nagrać na płytę, przetestować itd. Zabawa na długie zimowe wieczory - z wiszącym nad głową mieczem Damoklesa w postaci zbrickowania Jaga na amen...