Autor Wątek: Check Pedestrian System  (Przeczytany 10434 razy)

Offline electrobdg

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Check Pedestrian System
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 01, 2016, 20:05:43 pm »
Jeżeli chodzi o zardzewiale śrubki to polecam coca cole później wd40. Przy rozebraniu zderzaka i sprawdzeniu czujników psiknolbym  do środka contact sprayem. Czyści styki  :-clap
XF 3.0 V6  2014r
XF 3.0 V6  2017r

asq_rex

  • Gość
Odp: Check Pedestrian System
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2016, 20:58:12 pm »
Dzięki electro za podpowiedź. W wolnej chwili postaram się przetestować i jeśli się do nich dostanę od dołu to zdam relację.

asq_rex

  • Gość
Odp: Check Pedestrian System
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 03, 2016, 17:07:34 pm »
Nastąpiła zmiana podejścia u mnie co do tych czujników. Po przekopaniu ponad 3000 stron instrukcji dowiedziałem się gdzie są. Nie trzeba rozkręcać u mnie dołu czy zderzaka bo wystarczy wyjąć lampy. W moim kocie z 2010 roku są czujniki pod lampami.
Czujnik z białą zaślepką na zdjęciu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2016, 17:14:26 pm wysłana przez asq_rex »

Offline norwegia2000

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Kocham to forum
Odp: Check Pedestrian System
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 14, 2016, 17:14:49 pm »
witam,

A jest gdzies do zdobycia schemat instalacji jak biegna te kable , bo u mnie najprawdopodobniej jest kabel przerwany?

Offline bartnik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 237
  • XF-S 2010
Odp: Check Pedestrian System
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2017, 00:50:22 am »
Takie  odswieżenie - ktoś coś na  ten temat już wie? . U mnie  sie  zapalilo jak stalem na swiatlach. Po zdjeciu lamp obejrzalem wiązke: jeden przewód  był przetarty częściowo. Po wlutowaniu nowego kabelka przestało swiecic przez  5 minut.... Rozebralem jeszcze  raz - sprawdzilem wiązki do kostki pod kątem przeplywu prądu i przebić (wymienilem jeszcze  jeden kawalek przewodu- pod izolacją zaczynal czernieć) , wymienilem oba  czujniki na  nowe i.....  swieci pedestrian check nadal  >:(
Teraz  czekam az  mi z  chin przyjdzie mongoose SDD - moze  coś  zdiagnozuje ,bo glowica i program delphi nie  wykrywa  błędu (choc zwykłe  airbagi w programie są - inne  EGR-y i DPF-y też)

Offline Remi

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
  • Kocham to forum
Odp: Check Pedestrian System
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 19, 2019, 14:38:58 pm »
Witam , serdecznie,  macie może numer seryjny tych czujników,  chciałbym zamówić nowe

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Offline kozyra5

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Kocham to forum
Odp: Check Pedestrian System
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 23, 2019, 10:30:09 am »
U siebie też walczę z tym problemem, na zderzaku znalazłem tylko dwa czujniki, po lewej i po prawej stronie. Na środku zderzaka nic nie ma, może ktoś dokładniej napisać gdzie powinien być ten środkowy czujnik?
Pozdrawiam,

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Check Pedestrian System
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 24, 2019, 20:00:46 pm »
Witaj . Ja tez z tym miałem problem. U mnie to było C2P14924. Pozdrawiam