Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Witam

(1/6) > >>

Mati.Jn.K:
Podobnie jak "delson" do tej pory jeździłem tylko markami japońskimi : Mitsubishi Lancer, Toyota Corolla, Toyota Avensis 1.8 benzyna i Toyota Avensis 2,2 DCat.

Od listopada posiadam Jaguara XE 2,0T benzyna 200KM automat - zakup z salonu.
Niestety mam problem, gdyż po przejechaniu 5000 km pojawiło się tzw "buczenie" gdzieś pod maską silnika w zakresie obrotów silnika pomiędzy 1200 a 1500 rpm. Nasila się kiedy automat zrzuca biegi przy zwalnianiu, po puszczeniu pedału przyspieszenia.
Może ktoś miał lub ma podobny problem w XE, a może zdarzyło się komuś coś takiego w XF.
W serwisie nie bardzo wiedzą co to jest i mówią - proszę jeździć.

Pozdrawiam serdecznie

aro:
Witaj :)...po 5000 km i już problemy :-zly...brak słówjak ta motoryzacja z chodzi na psy

Mati.Jn.K:
Dziękuję za współczucie, ale nawet nie wiem jak "zmusić" serwis do naprawy gwarancyjnej. Dlatego też napisałem na forum. Może gdy ja będę miał większą wiedzę, to łatwiej będzie mi rozmawiać w serwisie.
Pozdrawiam

Maciejcat:
Witaj u nas

ps.
po prostu musisz być upierdliwy , stanowczy  za tyle kasy i już po 5 tys. coś nie tak
domyślam się że jak byś chciał żeby ci coś buczało to byś sobie coś tańszego kupił np. francuskiego
jak niewiedzą to niech szukają do skutku

Mati.Jn.K:
Witam
Niestety dalej moje auto "buczy", a w serwisie jedynie zdiagnozowano, że dźwięki te wydobywają się po stronie ssawnej powietrza (okolice filtra powietrza - po otwarciu obudowy filtra samochód jest cichy). Co naprawić nie wiedzą.
Czy jest może ktoś na forum posiadający takiego jaguara jak ja?
Proszę o ewentualny kontakt
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej