Autor Wątek: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.  (Przeczytany 76702 razy)

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:08:32 pm »
...zapomniałem dodać że zielony kocyk z logo klubu rewelacja !!! wielkie dzięki  :-thank

Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 252
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 30, 2016, 00:43:57 am »
Kolega OVO, Rafał, prosił mnie, aby umieścić na Forum poniższy tekst, co czynię.

Od OVO:
Podziękowania dla Skorpiona7777 i Ryan Driver za przygotowanie, organizację i prowadzenie kolejnego rajdu na bardzo wysokim poziomie i znów w pięknych okolicznościach przyrody, architektury, tak niepowtarzalnych...cytując klasyka :).

Dziękuje Wam również za możliwość przeprowadzenia, wraz z kolegą MP_Jimmy, konkursu z wiedzy o marce.
Mam nadzieję, że nagrody pobudziły tylko chęć pogłębiania wiedzy o tej szlachetnej marce, czego efektem zapewne będą kolejne wygrane w przyszłości.
 
Zawsze najgorsze są powroty, kiedy podróż trwa przez pół Polski, a pozytywne emocje zdobyte podczas spotkania nadal górują nad nadciągającą prozą życia dnia kolejnego.
Dla załogi moich przyjaciół OVO3, powrót okazał się nieszczęśliwy.

Przed Warszawą na drogę, wprost przed samochód, którym jechali wtargnął jeleń.
Zwierzę poniosło śmierć na miejscu, załodze oprócz strachu i ogromnego szoku, nic na szczęście się nie stało.
Samochód ucierpiał, jednak uważam że jego dobra konstrukcja spowodowała, iż ofiar, oprócz zwierzęcia, na szczęście nie ma więcej.
To zdarzenie także daje do myślenia, jak wszystko w życiu bywa ulotne, mimo najbardziej skrupulatnych planów, jak potrafi być przewrotne.
 
Nie chce już psuć miłej atmosfery po zlocie, ale bardzo chciałbym na łamach forum złożyć WIELKIE PODZIĘKOWANIE dla Kolegi Jazabek wacław za pomoc po wypadku, ze wszystkimi skutkami, jak służby, leśniczy etc, a najbardziej za zaopiekowanie się moimi przyjaciółmi.
WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!!
Mam nadzieję że wkrótce spotkamy się, abym osobiście mógł uścisnąć dłoń i podziękować.
Marka zobowiązuje i miło jest mieć świadomość że są prawdziwi dżentelmeni, którzy umieją zachować się w najgorszych sytuacjach na drodze.
 
Rafał

Offline Tomasz.xkr

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 148
Odp: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 30, 2016, 01:35:10 am »
Dobrze,że ludziom nic się nie stało,choć zwierząd szkoda i kota i jelenia.
Sam w mojej długiej karierze kierowcy dwa razy trafiłem w lesie sarny.Na szczęście szkody kończyły sie na wysokości maski.Takie zwierze nie daje kierowcy żadnej szansy.Wybiega z lasu, pojawia się w świetle reflektorów pięć metrów przed maską, huk,para z rozbitej chłodnicy i koniec jazdy.Nawet nie zdejmie się nogi z gazu.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 30, 2016, 06:49:34 am »
No to pięknie  :-thumpdown, tylko współczuć. Ale musiał fiknąć, że aż tak poszedł dach. To cud, że nikomu nic się nie stało.  :- pojecia
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.
« Odpowiedź #169 dnia: Wrzesień 30, 2016, 08:12:46 am »
szkoda samochodu, ale to tylko żelastwo . Grunt że jadącym nim nic nie jest .

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.
« Odpowiedź #170 dnia: Wrzesień 30, 2016, 08:50:19 am »
 Ja również chciałem podziękować organizatorom za miłe chwile na zlocie, dziękuję również sponsorom za nagrody, które otrzymałem. I co równie ważne, wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę i miłe towarzystwo.

 Jeśli chodzi o wypadek, 3 sekundy póżniej to ja mogłem być w podobnej sytuacji, więc uważam że to był mój obowiązek bez względu na to kogo spotkała taka " przygoda ".
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline Wojtas

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 477
  • jeden z kotkow
Odp: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.
« Odpowiedź #171 dnia: Wrzesień 30, 2016, 10:18:52 am »
grunt ze kociarze wyszli cało i oby tego typu historie tylko tak się kończyły , a samochód ? coż , sie wyklepie i dalej będzie bujał
a co do sarny , jak mówi Tomek , to swego czasu przejechałem po jednej i niestety , chłodnica oraz katalizator poszły pa pa
5 tys mnie to kosztowało
z doświadczenia proponuje dowiedzieć sie czy w pobliżu nie było jakiegos polowania , które mogło spłoszyc zwierzyne , wtedy można sie ubiegać o odszkodowanie z tego powodu
a jako mysliwy żałuje że ten piękny rogacz tak skończył , jest czas rykowiska i mógl sobie jeszcze po.... (hasać)
XJSC Targa 1986
XJS  Coupe  1990
XJSC Cabrio  1991
i kilka innych wynalazków motoryzacji

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 30, 2016, 20:33:38 pm »
Ten jeleń miał na rogach 5 lub 6 odgałęzień, czy to znaczy że miał 5/6 lat ? Mam zdjęcie rogacza, ale jakość fatalna.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2016, 18:34:18 pm wysłana przez MicGin »
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline Niunia

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 400
Odp: Rajd Kresowy - Jesień 2016 - 23-25 września 2016 r.
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 02, 2016, 21:56:51 pm »

No to pięknie  :-thumpdown, tylko współczuć. Ale musiał fiknąć, że aż tak poszedł dach. To cud, że nikomu nic się nie stało.

Obejrzalem zdjecia i wywnioskowalem ze szybkosc kota w chwili zderzenia z jeleniem musiala byc znaczna.
Kot podcial jelenia i podrzucil go do gory - jelen bedac w powietrzu wpadl na szybe i dach i nawet po drodze walnal kopytem
na maske silnika ( widac wgniecenie po prawej stronie )   Szczesliwie ze koledzy po zderzeniu utrzymali sie na drodze - a nie
wpadli w poboczne "dekoracje" - wtedy moglo by byc gorzej.  Musi - coby przynajmiej jednego z nich Aniol-Stroz zadzialal...

Przy okazji chcialem podziekowac Kotletorowi za szybka i kulturalna jazde podczas jazdy na rajd i z powrotem.
Dzieki Niemu zrozumialem dlaczego w PL  nalezy miec sporo kucykow pod noga w kocie. Szczegolnie na drugorzednych drogach
gdzie trzeba bezpiecznie wyprzedzac wlokace sie grupami auta.  Kotletor wyprzedzal skutecznie i bezpiecznie.

A  Slawek, Krzysztof, Robert i inni w cieniu - jak zawsze zorganizowali wszystko na top poziomie - za co Im dzieki i chwala...

Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 252
  • Jaguar Club Poland Foundation