Autor Wątek: Samoczynnie wlaczajacy sie alarm Jaguar S-type 2001 3.0  (Przeczytany 1491 razy)

bobiksz

  • Gość
Samoczynnie wlaczajacy sie alarm Jaguar S-type 2001 3.0
« dnia: Listopad 29, 2015, 16:10:55 pm »
Witam serdecznie.Prosze o podpowiedz co moze być z moim kociakiem,a mianowicie wczoraj w nocy kolega powiedział mi ze alarm mi sie włączył poszedłem sprawdzić ale nic nie zauważyłem,otworzyłem auto z pilota i zamknąłem i poszedłem spac,natomiast dziasiaj rano wchodzę do auta i nie chce odpalić dioda z alarmu nie chciała zgasnąć wiec odłączyłem od akumulatora klemę i zostawiłem na 15 minut,po ponownym podłączeniu wyskoczyło mi FAILSAFETY ENGINE MODE, pojechałem na do sklepu wyłączyłem silnik i załączyłem jeszcze raz i było Ok,ale co sie okazało ze mogę wyciągnąć kluczyk ze stacyjki a silnik dalej chodzi dopiero gdy nacisnę pedał hamulca to gaśnie??,a druga sprawa to to ze po tym wszystkim alarm sam sie włącza juz 2 razy dzisiaj(mamy bardzo silny wiatr dzisiaj w Anglii),co moze być tego przyczyna??z góry serdecznie dziekuje za pomoc.
P.S bateria jest nowa.

Offline sznyro

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 80
Odp: Samoczynnie wlaczajacy sie alarm Jaguar S-type 2001 3.0
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2015, 23:05:24 pm »
Na odległość raczej nikt nie zgadnie polecam wizytę u elektryka bo przyczyn może być naprawdę wiele.
Jaguar 3.0 v6 2001r

Offline shimizu

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Jaguar S-type 3.0 2002 po faceliftingu :D
Odp: Samoczynnie wlaczajacy sie alarm Jaguar S-type 2001 3.0
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2015, 15:31:35 pm »
Mialem cos takiego w Oplu Omedze, ze tez mi sie alarm samoczynnie zalaczal  ;D winne okazaly sie przewody i wtyczki gdyz sniedz je zjadla i byly chwilowe zaniko napieci co powodowalo wlaczenie sie alarmu  :)