Autor Wątek: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań  (Przeczytany 1975 razy)

Offline Vincent

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 144
Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« dnia: Lipiec 31, 2015, 06:04:46 am »
Witam
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Klubowiczów i Forumowiczów.
Od wczoraj jestem posiadaczem wyjątkowego Jaguara X Type z 2006 r. Piękny egzemplarz 2.0 D w kolorze wiśniowym z tapicerką skórzaną w kolorze szampana. Samochód odkupiłem od pierwszej właścicielki. Charakteryzuje go nienaganny stan techniczny i znikomy przebieg 43 500 km.
Samochód kupiłem dosłownie w godzinę po tym jak kolega pokazał mi zdjęcia auta jego znajomej.
Miło mi gościć w Waszym towarzystwie i mam nadzieję, że w przyszłości także uda się uczestniczyć w spotkaniach i Spotach.
Na co dzień mieszkam w Poznaniu ale bywam też w Szczecinie i na Górnym Śląsku... fakt że nie zawsze i nie tylko Jaguarem :)
Vincent = Poznań
... i to by było na tyle...
Vincent

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2015, 06:53:53 am »
witaj:-)gratuluje i dbaj o tego kocurka...ładnie napisales..."w kolorze szampana"...

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 768
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2015, 07:10:04 am »
Witaj, rzeczywiscie trafil Ci sie piekny i zadbany egzemplarz, czlowiek po kupnie wymarzonego auta czuje sie jak dziecko ktore dostalo od dawna wymarzony prezent pod choinke :) tylko skakac z radosci :D

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2015, 09:26:20 am »
Witaj u nas   zapraszamy na spotkania sekcji wielkopolskiej , 16 VIII na V Piknik z motoryzacja w Wirach bedziesz mogl nas poznać i dolaczyc do wystawy kotów na pikniku zapraszamy maciej
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Vincent

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 144
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2015, 06:18:50 am »
Dziękuję za miłe powitanie. Planuję być w Wirach o ile coś nie pokrzyżuje tych planów. Zasadniczo jest to ostatni dzień mojego urlopu :)
... i to by było na tyle...
Vincent

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2015, 11:08:03 am »
No to pięknie dolacz do nas przed wjazdem na wystawe  info znajdziesz w watku V piknik z motoryzacja Wiry bedziesz 12-stym kotem pozdrawiam  maciej
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 01, 2015, 14:55:53 pm »
witaj

zapraszamy na spotkania na Poznańskich Klasykach Nocą

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2015, 20:30:10 pm »
witam kolegę no widzę że poznań rośnie w koty
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

Offline Vincent

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 144
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 03, 2015, 21:37:58 pm »
A nie za młody ten mój kot na Poznańskie Klasyki Nocą? Mam jeszcze innego starszego rodzynka mianowicie A8 Lang D2 W12 6.0 i tym nawet uważam, żem nie godny na Noc klasyków ;)
... i to by było na tyle...
Vincent

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 03, 2015, 23:04:09 pm »
A nie za młody ten mój kot na Poznańskie Klasyki Nocą? Mam jeszcze innego starszego rodzynka mianowicie A8 Lang D2 W12 6.0 i tym nawet uważam, żem nie godny na Noc klasyków ;)


niestety nasze S -ki też czekają  na parkingu dla gości  spotykamy się na Klasykach żeby pooglądać piękne auta
 lub miej piękne to nasze " spotkania czwartkowe "   podkreślamy naszą obecność ,obecność Klubu Jaguara  
( choć tak naprawdę stałych bywalców jest nas tylko trzech ) to nasz drugi rok i już nas rozpoznają , braliśmy zimą  udział w zbiórce kociej karmy dla fundacji koci pazur zostaliśmy tam zaproszeni jako patron choć obawiałem się że nikt  z klubowiczów nas nie wesprze  to mocno- pozytywnie  się zdziwiłem
na corocznym Pikniku z motoryzacją we Wirach wzeszłym roku wystawialiśmy trzy koty
w tym roku dzięki Skorpionowi będzie nas 11
zimą tego roku mamy zamiar  wesprzeć akcje charytatywną  Poznańskich Klasyków Nocą ( celu jeszcze nie znamy )
  o pomoc poprosimy  JaguarClubPoland Fundation i kilku innych sponsorów , klubowiczów , forumowiczów z forum JaguarClubPoland  
chciało by się zrobić tu wiele ale bez klubu zaangażowania poszczególnych członków ludzi z pasją nietuzinkowych posiadaczu kotów  nic nie zdziałamy
kiedyś Kotan powiedział daj komuś coś a otrzymasz więcej dasz więcej a otrzymasz bardzo wiele
wiec jak masz ochotę to wpadnij nie gryziemy nie drapiemy jesteśmy na spotach  z drugimi połówkami
 śmiejemy się i wzdychamy bo cóż piękniejszego można zobaczyć, poczuć we czwartkowy ciepły wieczór niż kilkadziesiąt pięknych cudownie wypucowanych klasyków i ludzi którym w żyłach zamiast krwi płynie "oleum "
a to kilka foci






« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2015, 23:30:01 pm wysłana przez maciejcat »
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Vincent

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 144
Odp: Pozdrawiam wszystkich - Vincent Poznań
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 04, 2015, 00:53:42 am »
Z przyjemnością zatem zagoszczę z żoną. Zlotowo - spotowo - forumowo też nie jestem świeży bo od  2002 r. mając opla omegę aktywnie udzielałem się na Opel Klub Polska. Potem gdzieś tam przewinęło się u mnie kilkanaście innych samochodów ostatnimi czasy głównie ze stajni Audi. Jaguar jest trochę przypadkiem w moim posiadaniu ale ujrzawszy go nie potrafiłem się oprzeć i musiałem go kupić.... formalnie dla żony :)
Na pewno będę w Wirach i jeśli nie umknie mi to i na PKN :)
... i to by było na tyle...
Vincent