Autor Wątek: Witam ponownie  (Przeczytany 1677 razy)

vespa

  • Gość
Witam ponownie
« dnia: Marzec 02, 2015, 12:21:08 pm »
Witam ponownie, bo to moja druga rejestracja. Poprzednie konto z 2008 r, w zwiazku z brakiem aktywności wyparowało, ale apetyt na kotka pozostał :) Jestem chwilowo, a byc moze zostane na dluzej posiadaczem S-Type 99 r 4.0 z gazem. Autko jeżdzi, mruczy prawie idealnie, poza tym ze gaz nie był serwisowany od 4 lat, i ma rozstrzelnienia, bo troche go czuc w środku. Ponad to Kotek wymaga zabiegów kosmetycznych bo przez ostanie 2-3 lata jeżdził tylko latem. Z niebytu wyciągnąłem go po półrocznej przerwie. Mam go od  2 tyg, jak narazie sprawia mi sporo radości. Tylko sąsiedzi kręcą głowami i patrzą pytająco - "co ty chłopie najlepszego zrobiłeś ?! tyle pieniędzy ! "  Kojarzą kotka z dorożyzną ;D

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2015, 13:28:34 pm »
witaj,zaopiekuj sie tym kotem a ciągle będzie Ci sprawiał radość ;D

Offline GRZEŚ

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.544
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2015, 14:32:05 pm »
Witaj

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2015, 18:10:43 pm »
Witaj u nas i nie uciekaj w koncu masz auto z dusza
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline MrKardashian89

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2015, 19:53:45 pm »
Witam i życzę powodzenia w dopieszczaniu kociaka :)
Damian'O

vespa

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2015, 20:05:23 pm »
Dziekuje koledzy za ciepłe powitanie i jeszcze oznajmie rzecz oczywistą tu na forum, a dla mnie to odkrycie - Jaguar ma  cos w sobie ujmującego, bo pomimo jego wieku, nie odnosze wrażenia, że jest jakis przestarzały, czy cofnięty technologicznie. Jakos nie czuć tych 15 lat... A to przecież S-type z całym szcunkiem, bo w XJ z 2005 r mojego kolegi, czułem większy powiew klasy i "tego czegoś". Pomimo to z s type rownież nie chce mi się wysiadać. Jak kolega powyżej napisał, to auto ma dusze. a moze bardziej, to marka ma dusze, bez względu na model.

MKocial

  • Gość
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2015, 12:54:14 pm »
Witamy!! :-bry