Autor Wątek: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić  (Przeczytany 2895 razy)

Offline Pionos

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« dnia: Październik 20, 2014, 20:55:57 pm »
Powiedzcie mi czy jest jakiś sposób na otwarcie drzwi przy włączonym silniku w stypie.Coś u mnie chyba jest nie tak bo kiedy ruszam ryglują się drzwi i mogę je otworzyć dopiero po wyłączeniu silnika,wyjęciu kluczyka ze stacyjki i naciśnięciu przycisku odblokowania na pilocie.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2014, 21:00:24 pm »
To jeszcze nic. Mój ojciec na chwilę wyszedł z Jaga i zatrzasnął drzwi przy włączonym silniku. Skończyło się na włamaniu do auta bo kot oznajmił, że nikogo nie wpuści. Drugi kluczyk niestety był daleko

Offline Pionos

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2014, 21:16:58 pm »
No to peszek ;)

Offline grzechch

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 663
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2014, 13:57:59 pm »
Przecież na środkowej konsoli powinien być przycisk otwierania drzwi tzn odryglowania. U mnie jest i naciskając go można wysiąść z samochodu przy włączonym zapłonie

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2014, 14:31:14 pm »
Nie ma zadnego przycisku odryglowania,pociągając klamke od wewnątrz blokada sie zwalnia,mi sie tez dwa razy tak zablokowało ze jedynie pilotem dało sie otworzyc,na szczescie jak na razie to tylko dwa razy...

Offline dominx1989

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • JagFan
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2014, 15:07:03 pm »
To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Otóż jest przycisk odryglowania na konsoli centralnej jak pisał "grzechch". Odryglowuje się  także w momencie pociągnięcia za klamkę.  :-nuts Widać każdy Jag żyje własnym życiem.
PEUGEOT 205 1.9 PB > PEUGEOT 306 1.8 PB > JAGUAR S-TYPE 3.0 V6 PB + NISSAN NV200 1.5dci + BMW 2 220d

Offline Jarek104

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • X300 XJ6.. for sale..
    • JCP
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2014, 16:24:41 pm »
To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Otóż jest przycisk odryglowania na konsoli centralnej jak pisał "grzechch". Odryglowuje się  także w momencie pociągnięcia za klamkę.  :-nuts Widać każdy Jag żyje własnym życiem.

w polifcie przycisk jest, w przedlifcie nie ma ;)
'
Reszta się zgadza. U przednie klamki otwieraja drzwi od razu, tylne trzeb "pociągnąć" dwa razy od środka jeśli jest włączony silnik
Born to drive..

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2014, 18:22:36 pm »
No i to są swiete słowa:)kazdy jag zyje swoim zyciem,czasem lubi na złosc zrobic,podraznic sie troche,a wstyd by bylo np pod sklepem przez okno wychodzić bo kot chce jeszcze pobyć z włascicielem:)..podejzewam ze cos jest na rzeczy z zamkiem,nie idzie sygnał z ciegna klamki wewnetrznej na centralny zamek...nie rozbierałem,nie wiem na jakiej zasadzie jest to rozwiązane ale tam bym szukał

Offline grzechch

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 663
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2014, 18:44:54 pm »
Koty chodzą własnymi ścieżkami. Wiem, że same się psuja i czasami same naprawiają. Niestety moja blokada skrzyni w pozycji P sama sie naprawić nie chce ;D

Offline Pionos

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2014, 21:53:21 pm »
Bardzo dziękuję za wszystkie sugestie i chyba jednak prawda to, że koty żyją sobie własnym życiem :D.Zdejmę sobie boczki i sprawdzę co tam się da poprawić.Bo jest to bardzo uciążliwe.A spytam jeszcze czy jest opcja w komputerze która wyłącza całkowicie ryglowanie po ruszeniu autem?

Offline grzechch

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 663
Odp: Mój Jag rygluje drzwi i nie chce mnie wypuścić
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 23, 2014, 00:07:45 am »
Pewnie jest. W Mercedesie jest. Może ktoś wie jak w kocie