Autor Wątek: Częstochowa - Auto Serwis Kołodziejczyk  (Przeczytany 3295 razy)

Offline Transamgta

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 31
Częstochowa - Auto Serwis Kołodziejczyk
« dnia: Październik 01, 2014, 11:18:22 am »
Witam

Jak ktoś szuka dobrego warsztatu który ogarnie Jaguary serii X-type, Stype , X350/X358 to szczerze polecam Auto Serwis Kołodziejczyk z Częstochowy z ul, Św Jana 24.
Obsługiwali moje 3 X350 i jednego Stype.  Od drobnych napraw bieżących po wymianę silnika V8 . Kopanie w elektryce także wychodzi im bardzo dobrze.

Polecam
Krzysiek

1974tomek

  • Gość
Odp: Częstochowa - Auto Serwis Kołodziejczyk
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2014, 19:27:35 pm »
Witam . Pisałes ze znaja sie również na elektryce . Mam Daimlera x308 i śmieszny a moze nie smieszny problem . Brak w aucie kilku punktow oswietlenia ; w bagażniku , schowku , oswietlenie luster , MAP , lusterko po stronie kierowcy(fotochrom) . Wszystkie  inne  urządzenia działają . Sprawdziłem bezpieczniki , przekazniki no i wszystko jest o.k.  Ktos mi powiedzial ze trzeba sprawdzic to przez podłączenie pod komputer .  Spróbuję , zadzwonię do nich . Pozdrawiam .

Offline JACKsPARROVV

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
Odp: Częstochowa - Auto Serwis Kołodziejczyk
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2015, 14:38:09 pm »
kiedyś specjalizowali się również w mercedesach  ,po naprawie i przeglądzie samochodu w Austrii na autostradzie odkręciła się śruba od kolektora .Wydaje mi się ze nie trzeba więcej komentować profesjonalizmu tego warsztatu .