Autor Wątek: Radio s-type  (Przeczytany 7815 razy)

zbynio43

  • Gość
Radio s-type
« dnia: Marzec 08, 2009, 18:21:44 pm »
Witam swszystkich.
Mam problem z radiem w S-Typie , na wyswietlaczu pojawia sie "LOCKED 10" .
Wiem ze kod mozna uzyskac u dealera na podstawie VIN,ale ni wiem jak go wpisac radio nie reaguje na nic.

zbynio43

  • Gość
Odp: Radio s-type
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2009, 21:37:46 pm »
Juz wiem!!!
Trzeba przytrzymac  6 i wyskoczy CODE....... wpisac kod zatwierdzic 5 i dziala.
A jeszcze jedno jak macie na wyswietlaczu LOCKED13 to za pozno trzeda wyjac radio i dac do servisu.
Kod do radia mozna odzyskac tutaj http://ice.dndservices.co.uk/shop_decode_index.php koszt 7.5 GBP.
Numer seryjny mozna uzyskac bez wyjmowania radi poprzez jednoczesne wcisniecie i przytrzymanie 2 i 6

mirol

  • Gość
Odp: Radio s-type
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2009, 20:52:41 pm »
witajcie
padł mi dziś akumlator,po wymianie( oczywiście miała być z podtrzymaniem) okazałosie się że radio nie działa,poprzedni właścicie zostawił kod (czterocyfrowy),więc poczytałem forum z chciałem uruchmić wbiłem kod i 5 dla zatwierdzenia,dalej nie dzała.........proszę o pomoc

pozdrawiam robert

ps po załaczeniu silnika pojawia sie komunikat code

Offline Tomaszek.maj

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 63
  • ...póki rdza nas nie rozdzieli
Odp: Radio s-type
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2014, 15:13:19 pm »
Juz wiem!!!
Trzeba przytrzymac  6 i wyskoczy CODE....... wpisac kod zatwierdzic 5 i dziala.
A jeszcze jedno jak macie na wyswietlaczu LOCKED13 to za pozno trzeda wyjac radio i dac do servisu.
Kod do radia mozna odzyskac tutaj http://ice.dndservices.co.uk/shop_decode_index.php koszt 7.5 GBP.
Numer seryjny mozna uzyskac bez wyjmowania radi poprzez jednoczesne wcisniecie i przytrzymanie 2 i 6

mam to samo, LOCKED 13 i du...a, po nacisinieciu kominacji cyfr 2 i 6, mam zupelnie inny kod niz wg załaczonej karty kodów i byc moze dlatego zblokowałem radio. Byłem w serwisie jaguara, w Gdańsku i chyba za bardzo nie wiedzą co zrobić.
czy któs może doradzić co w takiej sytuacji powinienem zrobić?
kupić nowe radio, czy walczyc i jakos to co mam odblokować?
Jaguar XJ X308, V8 4,0, 1998r
Jaguar XJS Coupe V12 5,3 , 1993r
... do ostatniej kropli oleju