Autor Wątek: Sekcja Wielkopolska - Poznań  (Przeczytany 262317 razy)

the_driver

  • Gość
Sekcja Wielkopolska - Poznań
« dnia: Lipiec 10, 2013, 18:22:30 pm »
Witam :)


Uznalem iz warto zalozyc nowy watek (za porada uzytkownika Kogutki) w sprawie organizacji spotkania kilku kotow z Wielkopolski, najlepiej w Poznaniu. Prosilbym aby ewentualni chetni napisali jaki termin by odpowiadal, oraz zaproponowali miejsce spotkania. Ja bylbym za jakims miejscem z ciekawymi drogami i nie w jakims centrum handlowym, moze okolice malty albo kiekrza. ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2014, 23:49:47 pm wysłana przez Alex666 »

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2013, 21:32:35 pm »
Witam :)


Uznalem iz warto zalozyc nowy watek (za porada uzytkownika Kogutki) w sprawie organizacji spotkania kilku kotow z Wielkopolski, najlepiej w Poznaniu. Prosilbym aby ewentualni chetni napisali jaki termin by odpowiadal, oraz zaproponowali miejsce spotkania. Ja bylbym za jakims miejscem z ciekawymi drogami i nie w jakims centrum handlowym, moze okolice malty albo kiekrza. ;)
Cześć kolego. To może przy okazji spotkania w poznaniu zbierając drużynę uzgodnicie udział w Sierpniu w Kępnie? - Też Wielkopolska, a po za tym blisko i dla Poznania i dla Śląska, Mazowsza, Dolnego Śląska itp. Co ty na to ? Zapraszamy. 23-24-25.08
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

the_driver

  • Gość
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2013, 22:42:50 pm »
Jasne, czemu nie, tylko najpierw musimy jakąś ekipę zebrać, na razie mogę napisać za siebie, że będę ;)

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2013, 22:51:07 pm »
Ja nie muszę się wpisywać. Jak coś będzie w Poznaniu to zawsze dojadę, nawet jak mój kotek zachoruje. :-bry
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2013, 07:36:09 am wysłana przez RedOctober »
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2013, 22:57:24 pm »
Moj syn Studiuje na Polibudzie w Poznaniu i miszka w naszym domu w Naramowicach - wlaśnie kupuje swojego pierwszego X-Typa. Myślę , że możesz na niego liczyć w kwestii spotkań. No i teść mojej córki ma XJ z 2004 r. też chciał nie raz wybrać się na spotkanie Jaga. Wystarczy dać wszysstkim jakoś znać. Jak organizowalem KLUB SAAB-a ,to ganiałem za wszystkimi po poznaniu (najpierw) i zostawialem wizytówki za wycieraczkami, później sami przyjeżdźali jak się rozkręcilo. Najciężej zacząć. Sluże pomocą. Sam jestem poznaniakiem na wygnaniu  :-clap
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

maras

  • Gość
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2013, 23:01:11 pm »
Jeśli czas pozwoli, to chętnie się zjawię..

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2013, 23:19:04 pm »
Patrzcie koledzy jutro na poście ZJAZD-Kępno właśnie czeka na akceptacje forum i Klubu JCP plan imprezy. Na 90 % będzie Dealer z Białołęki
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

the_driver

  • Gość
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 11, 2013, 00:31:32 am »
Moj syn Studiuje na Polibudzie w Poznaniu i miszka w naszym domu w Naramowicach - wlaśnie kupuje swojego pierwszego X-Typa. Myślę , że możesz na niego liczyć w kwestii spotkań. No i teść mojej córki ma XJ z 2004 r. też chciał nie raz wybrać się na spotkanie Jaga. Wystarczy dać wszysstkim jakoś znać. Jak organizowalem KLUB SAAB-a ,to ganiałem za wszystkimi po poznaniu (najpierw) i zostawialem wizytówki za wycieraczkami, później sami przyjeżdźali jak się rozkręcilo. Najciężej zacząć. Sluże pomocą. Sam jestem poznaniakiem na wygnaniu  :-clap

Tak się składa, że też w Naramowicach mieszkam  ;) ten pomysł z wizytówkami fajny, pewnie warto spróbować  :-za

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 11, 2013, 10:19:39 am »
Moj syn Studiuje na Polibudzie w Poznaniu i miszka w naszym domu w Naramowicach - wlaśnie kupuje swojego pierwszego X-Typa. Myślę , że możesz na niego liczyć w kwestii spotkań. No i teść mojej córki ma XJ z 2004 r. też chciał nie raz wybrać się na spotkanie Jaga. Wystarczy dać wszysstkim jakoś znać. Jak organizowalem KLUB SAAB-a ,to ganiałem za wszystkimi po poznaniu (najpierw) i zostawialem wizytówki za wycieraczkami, później sami przyjeżdźali jak się rozkręcilo. Najciężej zacząć. Sluże pomocą. Sam jestem poznaniakiem na wygnaniu  :-clap

Tak się składa, że też w Naramowicach mieszkam  ;) ten pomysł z wizytówkami fajny, pewnie warto spróbować  :-za

To się nazywa 'Marketing Bezpośredni" :-))
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline bartas83

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 61
  • X-Type 2005r 2.0D Daimler 4.0 1999r. Pobiedzisk
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 11, 2013, 19:30:10 pm »
ja postaram tez sie dotrzec tylko gdzie i o której?:)
X-Type 2005r. 2.0D  
Daimler 1999r. 4.0
X-Type 2005r. 3.0 kombi

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 11, 2013, 20:08:43 pm »
Wszystko koledzy szanowni na poście Zjazdu Kępno - chyba już dzisiaj ! :-yipee Cały Plan imprezy przekazałem zarządowi Klubu i czekam na akceptacje termin 23-24-25.SIERPIEŃ Sobota 24 - główna impra zaczynamy na Rynku w Kępnie.  :-super  :-tylko
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

the_driver

  • Gość
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 11, 2013, 22:44:00 pm »
Panowie reasumujac, jak juz pisalem w pierwszym poscie proponuje spotkanie w jakims ciekawym miejscu, tak zeby mozna bylo gdzie sie przejechac. Obmyslilem plan spotkania na solaczu, przejechanie sie w strone jeziora kierskiego, a pozniej drobna improwizacja ;) jak dla mnie moze byc np niedziela popoludniu, 16-17. Kto bylby chetny prosze o info czy termin i miejsce odpowiada, ja moge sie zawsze dostosowac  :)

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 12, 2013, 08:35:46 am »
witam ja tez chetnie bym wpadła i poznał osobiscie was i wasze jagi tylko  17-18 wracan z wakacji jak by spotkanie bylo tydzien pozniej to bede napewno

pozdro
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 12, 2013, 08:37:55 am »
Panowie reasumujac, jak juz pisalem w pierwszym poscie proponuje spotkanie w jakims ciekawym miejscu, tak zeby mozna bylo gdzie sie przejechac. Obmyslilem plan spotkania na solaczu, przejechanie sie w strone jeziora kierskiego, a pozniej drobna improwizacja ;) jak dla mnie moze byc np niedziela popoludniu, 16-17. Kto bylby chetny prosze o info czy termin i miejsce odpowiada, ja moge sie zawsze dostosowac  :)

mi pasuje

the_driver

  • Gość
Odp: Spotkanie w Wielkopolsce
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 12, 2013, 22:57:14 pm »
Nikomu poza mną i Tomkiem, nie pasuje ten weekend? dwa koty to troszkę mało ;)