Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2013

Spotkanie Kępno 23-24-25 sierpień JCP+Harley-e+Oldtimer-y

(1/43) > >>

Dzikus:
WITAM WSZYSTKICH ZAITERESOWANYCH.
Jak wcześniej czytaliście na Spocie "Spotkań Grupy Wrocławskiej" możemy przyłączyć się do ZLOTU organizowanego przez Fanów Harley-a i Oldtimer-ów i zorganizować przy tym Zjazd Kocurów, co zostało zaakceptowane już przez Organizatorów w/w i otrzymało błogosławieństwo V-ce Starosty Kępińskiego, który jest organizatorem i Patronem. Jak już pisałem wcześniej Impreza ta odbędzie się 23-24-25. sierpień w okolicach Kępna, a dokładnie w miejscowości Nowa Wieś Książęca (14 km od trasy krajowej nr 8 Wrocław-Łódź-Warszawa - 22 km od Kępna w jadąc od str. Łodzi - skręt w lewo w miejscowości Bralin). Jest to teren Miasteczka Western-owskiego, gdzie można spać w Wigwamach (całoroczne) i domkach gościnnych wielopokojowych) w Dużym Wigwamie znajduje się Sala Imprezowa i Kominkowa w stylu myśliwskim. Jest też przygotowane miejsce zabaw dla dzieci oraz prawie 1ha staw z plażą. Planowane są m.in. ognisko, konkursy, integracja z pozostałymi klubami, a przede wszystkim Pokaz naszych Kotów na rynku w Kępnie i paradowy przejazd przez Kępno i trasą nr 8 do miejsca Zlotu, a dla nas Zjazdu. Miejscem zbornym będzie właśnie Rynek w Kępnie gdzie pokażemy w pełnej krasie nasze cacka mieszkańcom i gościom. Niestety jak zawsze jest ale(!). Każdy z nas na miejscu wpłaca organizatorom 40 zł, jako opłatę organizacyjną w której opłacony jest koncert znanej grupy muzycznej, ochrona parkingu i opłaty związane z organizacją Zlotu. Sami musimy zdecydować czy rozpoczynamy zjazd w Piątek, czy spotykamy się w sobotę i dołączmy do grona na cały dzień, wtedy opłata będzie niższa o ile nie wiem, ale ognisko i impreza nas nie ominie. W poniedziałek dołączę plan imprezy i mapkę, może parę zdjęć jak mi się uda. Zgłoszenia i akces z ilością osób i kotów wysyłajcie na prywatną wiadomość żebym mógł to ogarnąć, propozycje dot. zjazdu jak zawsze na forum. Szefostwo Klubu dostało info dot. imprezy czekam za oficjalną autoryzacją. Pozdrawiam  :-A  :-A  :-tylko

Jaguar Parts:
My już prezentowaliśmy nasze kocury w Kępnie i nie wszystkim ta kocia wystawa podobała się ;) Kto był ten wie o co chodzi :-gwizd :-hehe Ja oczywiście będę o ile jakaś siła wyższa nie zadziała.

Dzikus:
No to będziemy wiedzieli czego unikać i na co zwracać uwagę. Doświadczenie to podstawa.

Y-1 Yonek:
Pieknie przygotowane jestem 100% za Ja sie pisze i napewno napisze na privat w tym roku nie odpuszcze zadnej imprezy z udzialem kotöw.... Pisz mnie na to

Dzikus:
Podaj liczbę osób i za jaką obcją jesteś 1 lub 3 dni. ok? :-V

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej