Autor Wątek: Zlot w Dworku Ustronie 2013??  (Przeczytany 30901 razy)

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2013, 23:24:29 pm »
nadal twierdzę że w sprawie organizacji zlotów władze nie robią NIC !

Jak milo ze ktos zauwazyl :)

Jako osoba, ktora brala udzial jako organizator albo wspolorganizatora wszystkich kluboych imprez moze powiem
dlatego tak jest. I moze to kogos obchodzi choc stwierdze ze nikogo to nie interesuje.

Tu jest dzial pod nazwa "zloty i imprezy JCP" wiec jezeli ktos tu cos proponuje, co jest bardzo milo, to jest to
cos oficjalnego. I nie chodzi tutaj o szyld klubu, tylko o to, ze idea klub kiedys bylo wlaczenie milosnikow z calego
kraju, wspolpraca z importerem oraz z firmami, wspolpraca oraz kontakt z innymi klubami na swiecie. mysle ze
to nie glupia koncepcja, a kilka osob "przy wladzy" tego klubu na tym pracowali, poswiecili sporo czas i niemala
kasa na taki szczytny cel.

Mialo byc super, a wyszlo - krajowa tradycja - jak zawsze. Pare idiotow robili, placili (nie malo zostalo zrobiony
i nie mala kasa w to poszlo z prywatnych kieszen), odbywalo sie pieknych imprez, z udzialem zagranicznych
gosciach, a potem organizatorzy zostaly oskarzony o tym, ze robili swietny interes. Pomylka. Ja z tego powodu,
jak zarowno oskarzen Pana Wrojag, sie wycofalem z kierownictwo klubu. Ja tylko oplacam rachunki na serwer
tego forum.

Obecna "wladza" z pewnoscia dba o imprez, choc juz nie tak jak kiedys, bo niedoszla impreza w Opole rok temu
to bylo dla nich jasne znak, ze dbanie o to, ze jest coroczny zlot, w ciekawym miescu, z udzialem miedzynarodowy
i calkowicie profesionalnie przygotowany nikogo nie obchodzi.

Chcecie sie spotkac na parkingu centrum handlowego, spoko, ale to nie jest sprawa klubowa. Po to jest dzial
"Spotkanie". Klub z zalozenia ma swoje standarty, mozna sie zapoznac jak wygladaja imprezy klubowy, w ktorych
pare ludzie utopili kilkatysiecy zlotych, w zamian zostali oskarzeni i okradziony. Szkoda, ale taka prawda.

W tej chwili odpowiedzialny za imprez klubowych jest Alex666 i ma racje w tym co pisze. Albo razem, albo kazdy
robi co zechce, ale to nie w tym dziale.

Pozdrawiam,

Kogutki.

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2013, 00:08:05 am »
Kgutki :-R

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2013, 00:32:33 am »
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2013, 09:50:42 am »
nie dobilo sie na klawi... :-V

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 09, 2013, 19:07:53 pm »
No nic, zainteresowanie zerowe tak więc nawet nie dzwonię tam aby spytać czy ten termin jest wolny...szkoda, rok temu było super.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:21:47 pm »
Przeczytałem właśnie info, albo Rozprawkę "KOGUTKÓW" dot. zlotów i spotkań.Muszę powiedzieć, że mocno powiedziane i  napisane, ale prawdziwe. To już chyba polska taka natura, że jak ktoś coś zrobi i mu to wyjdzie, ba wszyscy są zadowoleni to znaczy, że był to dobry biznes. Przechodziłem to jak założyłem z paroma kolegami w latach 2000 - 2001 SAAB CLUB POLSKA i wraz z Targami Moto SHOW w Poznaniu zorganizowałem Zlot SAAB-ów. Pierwszy taki duży i tak zorganizowany w Polsce. Dzięki prywatnym koneksją załatwiłem rzeczy z pogranicza niemożliwych i co? Zostałem Honorowym członkiem i Założycielem Klubu. I tyle mi zostało z mojego zaangażowania. Efekt Zawiści moi drodzy. Władza i decyzje muszą leżeć po stronie władz, które rządzą , bo od i do tego są  :-R. a jak się komuś nie podoba to niech zmieni barwy. Bez ludzi, którzy poświęcają swój czas dla innych w imię dobrej zabawy i  za darmo pakując jeszcze swoje pieniądze dla dobra innych to wszystko nie ma sensu, bo będzie powtórka z "TARGOWICY".  :-R dla Kogutków. pozdrawiam
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Alex666

  • Gość
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:39:03 pm »
"Kogutki" to ksywa w pierwszej osobie liczby pojedynczej.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:42:54 pm »
Dziękuję. Będę pamiętał na przyszłość. Mam nadzieję, że się nie obrazi :-wstyd
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:50:33 pm »
Dzikus, czy ja dobrze rozumiem, czy uważasz, że albo "władze" organizują zlot (czego już nie będą robić z kilku powodów) albo nie wolno nic organizować bo to samowola?? Tak wnioskuję z Twojego postu.
Rok temu zorganizowałem zlot (w Twoich okolicach) gdzie było ponad 50 osób i bardzo fajnie spędziliśmy weekend. Nikt z "władz" nie przyjechał ani nawet nie zachęcał specjalnie do przyjazdu.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:17:08 pm »
Mówię, że władze są i powinny być od spraw życia , jednoczenia i konsolidacji i organizacji "życia' klubowego , bo to oni mają wiedzę o wszystkich członkach i możliwościach. To władze reprezentują klub i członków na zewnątrz, bo to do nich zwracają się zainteresowani. Jeżeli wszyscy chcieli by to robić, to byłby taki bajzel i galimatias, że nikt by nie doszedł do ładu. Gdyby nie te władze nie było by tego forum i nazwy. Osobna sprawą jest własna inwencja i chęci tzw. okręgów(chyba dobrze przytoczyłem nazwę, bo zaraz mnie ktoś znowu poprawi). Oddolna inicjatywa jest tlenem dla każdej organizacji obojętnie czym sie zajmuje. To znaczy tyko tyle kolego, że ten "twór" żyje, jest aktywny. Nie mogę się wypowiadać na tematy, które są wenętrznymi sprawami, bo jeszcze nie jestem członkiem, ale tylko forumowiczem . Wiem tylko tyle, że twoj sukces o ktorym piszesz jest dowodem życia klubu i to jest według mnie dobre, a co do zainteresowania władz - no cóż. Może poprostu nie było po drodze. Nadal będę uważal, że pewne sprawy jak organizacja zlotów i życia każdego klubu musi leżeć w jednych rękach.Zarządu Czy to jest wlaściwe? Nie mnie to teraz osadzać. A o zorganizowanym przez ciebie zjeździe slyszalem wiele dobrego to fakt.
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 09, 2013, 22:12:34 pm »
Jaguar parts a moze nie przyjechali bo ich nie zaprosiles :-W

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 09, 2013, 22:21:20 pm »
Zaproszenie było ogólne dla wszystkich a do wielu osób, w tym także do kilku adminów/moderatorów pisałem z osobna. Z osób z niebieskim logo był tylko Choina :-thank W tym roku nie będę się już wygłupiał bo zrobię rezerwację a przyjedzie 10 osób. Chyba, że zrobimy kameralne spotkanie bez noclegów i wieczornej imprezy.

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 09, 2013, 22:55:44 pm »
No wiesz... Imprezy nocne Koty uwielbiaja najbardziej :-yipee :-yipee :-yipee

Offline Wojtas

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 477
  • jeden z kotkow
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 10, 2013, 10:04:36 am »
witam klubowiczow
dawno mnie tu nie bylo ale , jak widze, niewiele sie zmienilo,
nadal duzo tresci a malo dzialan
ja i moje koty z ochota przyjedziemy na kazda dobrze zorganizowana impreze
bo koty sa pasja i po to aby je pokazac
pozdrawiam
XJSC Targa 1986
XJS  Coupe  1990
XJSC Cabrio  1991
i kilka innych wynalazków motoryzacji

Offline Rybik

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Zlot w Dworku Ustronie 2013??
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 10, 2013, 20:42:15 pm »
Witam wszystkich jak bedzie tak jak w zeszlym roku to super dzieki Arek za inicjatywe miejsce naprawde super ja już sie pisze z moja zaloga .pozdrawiam
xj 40