Autor Wątek: renowcja elementów drewanianych  (Przeczytany 3043 razy)

Angus73

  • Gość
renowcja elementów drewanianych
« dnia: Luty 21, 2013, 14:55:29 pm »
Witam wszystkich, czy znacie kogoś w okolicach Warszawy ew. dalej, komu można powierzyć elementy drewniane z SIII, wyjęte i dostarczone do potencjalnego wykonawcy? Kogoś wartego polecenia, któ zrobi to dobrze i nie zedrze tak skóry jak ewentualnie forniru ;-)
A może ktoś sam to robił?
Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam.

Offline emka

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 62
Odp: renowcja elementów drewanianych
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2015, 20:41:57 pm »
Nie ma odpowiedzi. Mam podobny problem. Kiedyś był taki spec w Nowej Iwicznej (widziałem baner z reklamą). Dziś nie mogę go znaleźć. Czy ktoś wie co się stało z warsztatem lub gdzie dokonać renowacji części drewnianych (Warszawa i okolice)

Offline Jacatu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 221
Odp: renowcja elementów drewanianych
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2017, 18:03:48 pm »
Podtrzymuję pytanie o lokalizację wiarygodnego i sprawdzonego warsztatu renowacji elementów drewnianych .
S-type 2,5 ***** XJ-S H.E. V12* **XJ350***XJ358***XJS Cabrio 4,0***

Offline Struś

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Jaguar x308
Odp: renowcja elementów drewanianych
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2017, 20:05:52 pm »
Koledzy renowacje można zrobić samemu z pomocą lakiernika samochodowego lub kogoś kto potrafi malować pistoletem i polerować polerką. Stary lakier można zdjąć opalarką, innym sposobem można uszkodzić fornir który lekko należy  przetrzeć drobnym papierem , następnie nanieść kilka warstw lakieru bezbarwnego polerując poszczególne warstwy ( proces czasochłonny ). Lakier powinien być twardy
taki jak na schody drewniane.

Offline Khamsin1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: renowcja elementów drewanianych
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2017, 20:12:57 pm »
Kiedyś w jakimś programie na TVN Turbo robiono drewno samochodowe w http://pracowniakielar.waw.pl/. Bardzo dobrze wyszło...

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: renowcja elementów drewanianych
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2017, 21:58:11 pm »
http://jaggersgarage.pl/

kolega z forum , z tego co pamiętam robi renowacje elementów drewnianych , powinien byc temat na forum o tym .

Offline Karolek66

  • Aspirant
  • Wiadomości: 3
  • Kocham to forum
Odp: renowcja elementów drewanianych
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2018, 14:01:40 pm »
U mnie lakiernik samochodowy też się zajmuje elementami drewnianymi . Znajdź tylko salon , który się specjalizuje w jaguarach :D