Autor Wątek: Jaguar xj super V8  (Przeczytany 2441 razy)

Artur G.

  • Gość
Jaguar xj super V8
« dnia: Luty 06, 2013, 09:31:31 am »
Przyjaciele  mam  pytanie,
chodzi mi o jaguara XJ super V8. (2004r. produkcji).
Taki  właśnie  model  został u mnie  zarejestrowany, mam  pytanie  odnoście  tego  co  oznacza  wpis "super" co  to  za typ (wyposażenie, wygląd ?) i  czy taki   model  był   produkowany  tylko na  rynek USA?
Za  informacje  uprzejmie dziękuje ...

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Jaguar xj super V8
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2013, 10:58:05 am »
Najprosciej okreslic to auto jako XJR bez pakietu sporotwego. Ma tak jak Rka 400KM ale ma standardowe wnetrze i chromy. Wychodzily wszedzie

Piotrek666

  • Gość
Odp: Jaguar xj super V8
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2013, 13:09:03 pm »
Po prostu taką nazwę sobie wymyślili(takie jaguarowskie  R/T RS R-type) na nie doładowanych jagach też widziałem napis super V8

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Jaguar xj super V8
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2013, 13:41:11 pm »
Super V8 zawsze były doładowane.

Offline ajtotal

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Jaguar xj super V8
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2013, 20:43:04 pm »
ooojj! ostroznie z 400km i reszta standardowo!
tam jest doladowany 4.2 oczywiscei ale jeszcze do tego dochodzi kierownica cala w drewnie i bez skory, wszystkie elementy skorzane i skoropodobne sa z zupelnie innej polki - czytaj duzo lepsze, pelne, naprawde pelne wyposazenie, wszystko jest podgrzewane, siedzenia maja wiecej stopni swobody, sa wszelkie rolety (boczne tylna), tylne siedzenia rowniez sa regulowane!!!!, jest dodatkowy element drewniay na schowku na okulary i felgi sa bardzo specyficzne (18") montowane jedynie do tego modelu. Nie mylic super v8 z Vanden Plas (amerykanie to maja) i tak pewnie jeszcze o czyms zapomnialem......
sam jezdze 4.2 wolnossacy z bogatym wyposazeniem ale prowadzilem superv8 i roznice widać !
Był xj8 4.2L x350 2004 BRG- jedyny słuszny kolor i paski po bokach też miał.
Jest New XK R-Performance, pitch black, Full Fat Range Rover 4.4tdv8

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Jaguar xj super V8
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2013, 20:51:37 pm »
Kolega miał Super V8 z 2004r i nie było tam ani innych siedzeń ani drewna na panelu sufitowym (mam takie w S type). Felgi miał 20" Sepang. To jakie jest wyposażenie zależy co klient sobie zażyczył bo w seryjnym Super V8 tego nie było.