Autor Wątek: Zabezpieczenie antykorozyjne Warszawa  (Przeczytany 4994 razy)

panewka

  • Gość
Zabezpieczenie antykorozyjne Warszawa
« dnia: Listopad 07, 2012, 08:14:56 am »
Czy ktoś zna dobry zakład wykonujący zabezpieczenie antykorozyjne podwozia. Chętnie skorzystam z poleconego warsztatu, który robił już jaguary z '70-'80. Dzięki

DJ-i-juz

  • Gość
Odp: Zabezpieczenie antykorozyjne Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2013, 14:02:54 pm »
Cześć,
Czy dostałeś może odpowiedź? Kupiłem niedawno XJR'a, sprowadzony z zagranicy i chciałbym go zabezpieczyć przed polskimi drogowcami zamiast później leczyć :-)
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,
DJ

Offline p123

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • XJ8 3.2 Executive 1999
Odp: Zabezpieczenie antykorozyjne Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2014, 16:20:47 pm »
Czołem,
Pozwoliłem sobie odświeżyć temat - może ktoś ma jakieś nowe doświadczenia i coś może polecić ?
Rok temu robiłem konserwację podłogi i niestety ruda znów wyszła tu i tam.
Mógłbym pojechać z reklamacją ale nie wiem czy warto ...
Piotr

Mike_G

  • Gość
Odp: Zabezpieczenie antykorozyjne Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2014, 10:13:30 am »
Wiele zalezy od przygotowania powierzchni wiekszosc warsztatow robia na sztuke pomalyja czarnym j nie bedzie widac... A powinno sie oczyscic rozszlifowac korozje dac podklad reaktywny i dopiero pozniej dzialac... Ja osobiscie w swoim x-type robilem 2,5 roku temu w Rzeszowie: w profile Rust Check (olej z inhibitorem korozji) a podloga nadkola Valvoline tectyl... Poki co jest ok... :)

batmann

  • Gość
Odp: Zabezpieczenie antykorozyjne Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2014, 20:45:08 pm »
Czołem,
Pozwoliłem sobie odświeżyć temat - może ktoś ma jakieś nowe doświadczenia i coś może polecić ?
Rok temu robiłem konserwację podłogi i niestety ruda znów wyszła tu i tam.
Mógłbym pojechać z reklamacją ale nie wiem czy warto ...
Piotr
A gdzie robiłeś to zabezpieczenie, że już po roku ruda wylazła? :( Beznadzieja, ja bym jechał na reklamację. Zresztą nie dali Ci gwarancji? Szanujący się serwis powinien dać kilka lat gwarancji na takie zabezpieczenie...

Offline p123

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • XJ8 3.2 Executive 1999
Odp: Zabezpieczenie antykorozyjne Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2016, 22:49:02 pm »
Czołem,
Znalazłem swój wątek sprzed prawie dwóch lat, jak ten czas leci ...
Pytanie nadal aktualne, może ktoś w ciągu tych dwóch lat robił zabezpieczenie podwozia w swoim kocie i może kogoś sensownego polecić. Interesuje mnie Warszawa i okolice. Dziś zmieniałem kapcie na letnie i była okazja by sobie pooglądać to i owo od spodu.
Cóż ładnie nie jest. Po zimie która w zasadzie zimą nie była ruda powyłaziła nie na żarty. Standardy, głównie krawędzie progów, krawędzie nadkoli z tyłu, podłoga tu i tam. Dziur nie widać ale pewnie jak się zaatakuje szczotką to licho wie co wylezie.
Tak czy inaczej muszę coś z tym zrobić. Mogę dać auto do losowo wybranego warsztatu ogłaszającego się jako anty-korozja ale jakoś mi się wydaje że skutek będzie taki jak po wizycie w tym pierwszym warsztacie, który coś tam poczyścił , poczernił i skasował 700 PLN.
W porywach kusi mnie by samemu jak najdokładniej oczyścić to do czego będzie dostęp i potem czymś zabezpieczyć - na razie bez spawania. Teoretycznie mam dostęp do garażu z kanałem, mam trochę czasu - pytanie gdzie i co kupić jeśli chodzi o chemię i czy w ogóle próbować samemu czy sobie odpuścić.
Piotr

Offline p123

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • XJ8 3.2 Executive 1999
Odp: Zabezpieczenie antykorozyjne Warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2018, 12:27:47 pm »
Hej,
Odgrzewam już raz odgrzewanego kotleta ...
Czy może pojawił się ktoś kto może polecić jakś warsztat antykorozyjny w Wawie lub okolicy ?
Jak nie to pozostanie mi rzucić monetą i zostawić parę złotych tu:

http://wyszynski.net.pl/

lub tu:

http://krown.pl/

Ruda nie próżnuje ...
Pozdrawiam
Piotr

Offline Chino

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • www.soda-blaster.pl
    • Soda Blaster
Odp: Zabezpieczenie antykorozyjne Warszawa
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 06, 2018, 01:00:26 am »
Cześć,

Ja zajmuję się na codzień oczyszczaniem strumieniowo-ściernym, renowacją pojazdów i również konserwacją spodów
U mnie np praca na podwoziu polega na rozebraniu samochodu, piaskowaniu podwozia (lub szkiełkowaniu jesli jest na to budzet), następnie zabezpieczamy profilaktycznie wszystko fertanem, następnie epoksyd, środek do profili zamkniętych i np na wierzch Sikagard.
Możecie rzucić okiem w wolej chwili na stronę : http://soda-blaster.pl/
oraz na FB: https://www.facebook.com/sodablasterleoncin/
www.soda-blaster.pl - sodowanie, piaskowanie, szkiełkowanie, renowacja klasyków