Autor Wątek: Blacharz/lakiernik - Warszawa???  (Przeczytany 10028 razy)

panflorek

  • Gość
Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« dnia: Grudzień 29, 2008, 00:30:25 am »
Witam
Widzę, że na tym forum jest ruch w miarę, więc zapytuję - czy ktoś zna w Warszawie/okolicach sprawdzonego
fachowca w w/w fachu? :) Mam do wyklepania kawałek maski i trochę zderzaka do poprawienia po kontakcie z wrogo nastawionym filarem na parkingu.

pzdr.
Konrad.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 10:58:27 am wysłana przez artleks »

Offline saulinek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 819
  • najbardziej z kotow lubie jaguary
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2008, 08:27:05 am »
swieta racja radzio :-10points :-tylko
daimler xj40 4.0 1992
x300 v12 1995r.sprzedany,polowanie na xjs-a
saab 9-5 2007 260KM.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2008, 10:51:48 am »
witam na forum. w miare temat firme blacharskie zostal poruszony, mozna znalesc
w miare przez uzywanie funkcje szukaj.

panflorek

  • Gość
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2008, 10:29:11 am »
e tam znaleść :P ja tam żadnego leścia nie znam, a temacie blacharki w Warszawie dokopałem się tylko do jakiegoś Stefana, który restauruje stare samochody. mój x nie jest jeszcze taki stary!

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2008, 13:21:18 pm »
sproboj to

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?topic=1428.0

Zygmunt Mrukiewicz
al. Krakowska 16
05-090 Sękocin Nowy k/Warszawy
Tel. 0-22/720-25-52


fachowiec, zna sie na Jaguarach (sam miał X300)
ok. 2 km za Ikea, Reklama Peugeot



to nie jest ani stefan ani zajmuje sie zabytkami.

panflorek

  • Gość
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2009, 23:54:30 pm »
uprzedzam od razu, następny wątek nie jest założony przeze mnie :) Dziękuję kogutkom (okropny nick) za pomoc.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2009, 00:00:08 am »
hehe prosze bardzo.

w morach kolo wawy (kierunek zachod) tez jest bardzo dobry blacharz / lakiernik, tylko
do chol... nie moge znalesc wyzitowke. jak sie jedzie w kierunku poznan jest po
prawie stronke yamaha, ok 2 km dalej, po znaczeck "mory" kreci sie w prawo i
zaklad jest od razu po prawie strony. napewno chlopcy z warsztatu na brzygadzystow
go znaja, zna sie na jaguarach, jak kiedys tam bylem stal x308 i sporo duzy mercedesow.

jak znajdzie adres to napisze.

panflorek

  • Gość
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2009, 00:33:36 am »
Z brygadzistami, tak jak pisałem w innym wątku, nie jestem w najlepszych kontaktach. Ale dzięki - poszukam od poniedziałku czegoś dla swojego małpisz... Kotka. Swoją drogą to chamstwo, mam tylko delikatnie stłuczoną szybkę, a tutaj całe ksenony do wymiany!

adam74

  • Gość
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:24:47 pm »
Nie mam doświadczeń blacharko-lakierniczych w sensie naprawczym, ponieważ mój iksik był tam tyko na oględzinach i zapadł tam wyrok  :-thumpdown. Jednak spędziłem tam chwilkę czasu, porozmawiałem z właścicielami, byłem świadkiem innych napraw, podejścia do klienta więc mogę zaryzykować "polecenie" ale do sprawdzenia. Nie czułem się napastowany a wręcz Panowie przedstawili mi kilka propozycji możliwych napraw, podkreślając, że uszkodzenia dyskwalifikują przywrócenie sprawności pojazdu.

ASO Bednarski
ul.Muszkieterow 76, W-wa

dodam, ze po miesięcznym postoju na placu nie zapłaciłem nic  :-V.
Zakład jest flagowym zakładem naprawczym (blacharsko/lakierniczym) dla JLR na waszyngtona.

jagufan

  • Gość
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 04, 2012, 21:12:32 pm »
Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo interesuje mnie temat jednego serwisu z Warszawy i być może ktoś z użytkowników zna. Zakład mieści się przy ul. Liwskiej 2 w Warszawie i należy do firmy Auto Księżyno (strona to serwis-lakierniczy.pl) Chcę do nich oddać autko do zabezpieczenia korozji na progach i jestem ciekaw opinii. Warto czy rezygnować z wizyty?

Zioom

  • Gość
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2013, 22:06:11 pm »
Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo interesuje mnie temat jednego serwisu z Warszawy i być może ktoś z użytkowników zna. Zakład mieści się przy ul. Liwskiej 2 w Warszawie i należy do firmy Auto Księżyno (strona to serwis-lakierniczy.pl) Chcę do nich oddać autko do zabezpieczenia korozji na progach i jestem ciekaw opinii. Warto czy rezygnować z wizyty?
Witam,postanowiłem i tutaj się zarejestrować i przestrzec przed firmą Auto Księżyno i innymi firemkami istniejącymi pod adresem Liwska 2,ja akurat dałem się nabrać na sztukęlakierowania,wydałem kupę kasy- prawie 9 stów za element,a to efekt ich zdaniem "idealnej" naprawy (lakierowania) :
Zacieki:


uszkodzony lakier we wnęce wlewu paliwa i na rancie:


krzywo zamontowana lampa:

a tu lampa prawidłowo zamontowana,nie była demontowana:

"malutkie" paproszki-takich jest ze 6 na błotniku,obrzydliwie wycięte,spolerowana struktura lakieru:



Oprócz tego ostatnio wypatrzyłem przecięcie lakieru do podkładu tuż nad tylną lampą i "niespodziankę" po zdemontowaniu maski,czyli odpryski na krawędziach podczas stawiania jej na podłożu,ale cóż,jak nie swoje,to się nie szanuje  :-thumpdown.
Dodam też,że większość pozytywnych wpisów to ściema- doszedłem do tego niestety dopiero po czasie,inni też to potrafią wychwycić,jak choćby na tym forum:
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=8355&postdays=0&postorder=asc&start=0
A także na wielu innych,tu nawet wywiązała się ciekawa dyskusja:
http://www.forum-subaru.pl/bb3/viewtopic.php?f=3&t=6514&st=0&sk=t&sd=a&sid=376aac7ebde71d94d1e8ed5212d919ff
Jak widać firma jest mało wiarygodna,kreuje swój wizerunek przez wpisy "zadowolonych" klientów,którzy nie istnieją,jakość w stosunku do ceny jest fatalna,więc przestrzegam,nie tylko ja się rozczarowałem,mam teraz 3 lub 4 elementy do ponownego lakierowania,bo jeszcze bez mojej zgody wycieniowali tylny zderzak,tak kiepsko dobrali kolor (w świetle ewidentnie za jasny i srebrny mimo cieniowania).
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2013, 22:15:22 pm wysłana przez Zioom »

Zioom

  • Gość
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 28, 2013, 20:06:56 pm »
W związku z tym,że udało mi się dojść do porozumienia z firmą Sztukalakierowania,która zechciała honorowo załatwić całą sprawę,chciałbym napisać,że finalnie jestem zadowolony z wstępnego zakończenia tej trudnej sytuacji,jednocześnie po tym,co zaproponował właściciel,mogę wycofać mój wpis na temat niesolidności firmy w związku z reklamacją,którą złożyłem i cieszę się,że są gotowi stanąć na wysokości zadania.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Offline p123

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • XJ8 3.2 Executive 1999
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 22, 2015, 15:50:17 pm »
Witam,
Cóż nie mam ostatnio szczęścia ... W piątek przyszły pozdrowienia ze Straży Miejskiej - 300 za fotkę zrobioną na skrzyżowaniu Niepodległości i Batorego a dziś córa otarła kota o słup w markecie. A mówiłem , w niedzielę na spacer a nie do marketu ...
Niestety  tylne prawe drzwi do roboty, wgnieciona i podrapana blacha, rysa na lusterku, przytarte listwy. Ostatni wpis w tym wątku był z 2013, sporo temu - może ktoś ma jakieś nowe doświadczenia ?
Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie uruchomić AC.
Piotr

Offline p123

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • XJ8 3.2 Executive 1999
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 22, 2015, 16:50:45 pm »
Czołem,

Czy ktoś coś wie o tym warsztacie:

http://www.wyszynski.net.pl/index.html

Jadę do nich jutro pokazać podłogę

Piotr

Brave

  • Gość
Odp: Blacharz/lakiernik - Warszawa???
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 27, 2015, 11:53:03 am »
W tym wątku mało się dzieje a to by znaczyło, że bardzo uważamy na swoje koty. Mi niestety przydarzyła się obcierka wiec chciałem zapytać o to czy kolega który pisał o zakładzie w morach miał na myśli ten warsztat.
http://www.polskimechanik.pl/katalog_firm/polska/mazowieckie/rid,3733,serwis,Kominek_Zbigniew_FHU_Naprawy_powypadkowe.html