Autor Wątek: Czy to zbiornik paliwa ?  (Przeczytany 3880 razy)

tswauto

  • Gość
Czy to zbiornik paliwa ?
« dnia: Wrzesień 30, 2012, 14:44:25 pm »
Witam! Jestem pierwszy raz na forum i od razu z problemem ! Otóż w maju stałem się posiadaczem pięknego Jaguara xj 350 z roku 2006. Kupiłem go w Niemczech i od razu zabrałem się do roboty tzn. doprowadziłem jego wygląd zewnętrzny i wewnętrzny prawie do fabrycznego. (Był w dobrym auto-spa) .Mechanicznie też bez zarzutu , bo wymieniłem tylko tulejki pływające tylnych dolnych wachaczy . Jednak nie mogę sobie poradzić z takim basowym uderzaniem z okolicy zbiornika paliwa(tak mi się wydaje jakby to był ruch paliwa).Oczywiście zakupiłem zbiornik na allegro i myślałem ,że to przegrody są uszkodzone ,ale nic z tego ,bo on tych przegród nie posiada .Proszę o pomoc !

total

  • Gość
Odp: Czy to zbiornik paliwa ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2012, 22:29:40 pm »
Ja też mam 350, przybliż nam nieco jak to brzmi...

tswauto

  • Gość
Odp: Czy to zbiornik paliwa ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2012, 20:21:37 pm »
kiedy zatrzymuję się na przykład na światłach lub pulsacyjnie hamuję to właśnie wtedy słyszę to basowe uderzenie od strony zbiornika paliwa.Pozdrawiam !

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Czy to zbiornik paliwa ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2012, 20:25:33 pm »
Nie ma wyjścia, na podnośnik i trzeba przejrzeć wszystko z tyłu. PS. a ten zbiornik to nie był przypadkiem ode mnie? Sprzedałem taki z 3-4 miesiące temu a to jest raczej niesprzedawalna  część.