Autor Wątek: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 6-7.10.2012  (Przeczytany 98814 razy)

Offline GRZEŚ

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.544
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 02, 2012, 16:50:10 pm »
A co o nowym zlocie sądzą MAX i KOGUTKI .czyżby się obrazili  ze 1 zlot nie wypalił  a uczestniczyć  w 2 duma  nie pozwala

BlackV6

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 02, 2012, 16:57:48 pm »
Po pierwsze Max i Kogutki nie byli organizatorami wcześniejszego zlotu ,była zgłoszona chęć organizowania tego lotu przez mnie oraz Alexxx-a , czyli rozumie że mnie pytasz czy moja duma nie pozwala mi uczestniczyć w nieoficjalnym zlocie tak , odpowiadam najnormalniej w świecie nie mam na to czasu ani urlopu w tym terminie :)następnym razem najpierw zapoznaj się z faktami a później wypisuj bzdury .

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 02, 2012, 16:59:31 pm »
Kogutki, jak tylko czas pozwoli oczywiscie sie pojawi. Kazda okazja aby sie spotkac jest dobra, na co mialbym
sie obrazic?

Offline GRZEŚ

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.544
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 02, 2012, 17:13:33 pm »
BlackV6 nigdzie niema zmianki ze to ty organizowałeś zlot oficjalny  ale czemu 2 zlot nazywasz nieoficjalnym tego nie rozumiem możesz to wytłumaczyć . może podanie trzeba napisać żeby był oficjalny ale do kogo

BlackV6

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 02, 2012, 17:19:11 pm »
Jest wzmianka w temacie odwołanego zlotu Pałac Izbicko :) napisałem nieoficjalny bo nie jest oprawiony forumowym znakiem firmowym  :-gwizd :-gwizd :-hehe , W terminie w którym miał się odbyć zlot w Opolu  jestem w Brennej z paroma innymi forumowiczami , jak ktoś ma ochotę to zapraszamy  :-V

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 02, 2012, 17:23:56 pm »
Grzesiu, "oficjalny zlot 2012" byl proponowany oraz odwolany. Przygotujac ten zlot zespol organizatorow pracowal
kilka miesiecy. Niezbyt powazny byloby powiedziec "Spoko, to moze inny termin, inna konceptja", spotkanie proponowany
przez Jaguar Parts jest super pomyslem, ale nie bedzie to nasz oficjalny zlot, tylko bedzie to mile spotkanie. Skoro
jest w dziale "Imprezy klubowy" a Jaguar Parts jest Club Member to bedzie to oficjalne spotkanie. Jeszcze pytan?

Offline GRZEŚ

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.544
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:04:39 pm »
ależ ja nie twierdzę ze przygotowanie zlotu nie wymaga czasu ani  zaangażowania ze strony organizatorów iwielkie jm podziękowania za to poświęcenie ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko trzeba wycągnąc wnioski czemu ten zlot nie wypalił  czy termin zły a może miejscowośc bo nie sądze że włascicieli kotów wystraszyła cena .bo więcej płacą za wiazd na kanał  . Dlatego organizatorzy powinni na forum zaciągnąc języka  niech by się każdy mógł wypowiedzieć co do miejsca i terminie . Dlatego śmię twierdzić ze jeżeli organizatorom się nie udało a ktoś inny przejoł pałeczkę  to trzeba go wspomóc ze usiłuje zachować twarz klubu ze nie umie zorganizować zlotu   i zamiast nadać status oficialny zlotu  2012 bis to go klasyfikujesz do rangi spotkania  sam pomyśl czy to jest fer   

cobi

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:14:10 pm »
Cytuj
.bo więcej płacą za wiazd na kanał  

Kilka osób płakało o cenę, kilka że za daleko.

Cytuj
Dlatego organizatorzy powinni na forum zaciągnąc języka  niech by się każdy mógł wypowiedzieć co do miejsca i terminie .

Jeden wypowiedział sie już w takim języku że większośc nie chciała tego czytać.

Cytuj
Dlatego śmię twierdzić ze jeżeli organizatorom się nie udało a ktoś inny przejoł pałeczkę  to trzeba go wspomóc ze usiłuje zachować twarz klubu ze nie umie zorganizować zlotu

A gdzie Ci chetni wszyscy byli kiedy organizowany był zlot?

Cytuj
i zamiast nadać status oficialny zlotu  2012 bis to go klasyfikujesz do rangi spotkania  sam pomyśl czy to jest fer    
Wezmiesz na siebie odpowiedzialność cywilno-prawną jeśli zlot będzie oficjalny? wątpie.

Chcecie coś organizować? Prosze bardzo-nikt wam nie broni.
I proponuje wrócić do tematu umawiania się a nie płakac jak to powiedziałeś nad rozlanym mlekiem. W dalszych postach trzymajcie sie tematu.Posty nie na temat lądują w koszu.  Nie jest to przedszkole.
Pozdrawiam.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:17:24 pm »
Nie ma co płakać tylko podnosić rączki do góry i zgłaszać chęć uczestnictwa. Osoby kreatywne mogą też zgłaszać pomysły na konkursy i ogólnie harmonogram.
   Na razie wiadomo, spotkamy się w sobotę rano (godzina do ustalenia), rozpakujemy się i ulokujemy bagaże w pokojach, następnie zrobimy kolumnę (mam nadzieję, że dużą) i pojedziemy przez okoliczne wiochy i miasteczka wzbudzając zachwyt mieszkańców ;) , Jak wrócimy to "kocie pogaduchy", obiad lub bankiet...no i teraz trzeba pomyśleć co dalej. Im więcej osób tym będzie więcej pomysłów i nudy na pewno nie będzie. Zależy jeszcze od pogody

Cobi, jeśli będziesz w PL to też zapraszamy. Masz daleko ale przecież mało Ci pali ;) Musisz się pochwalić ospoilerowanym, oklejonym Kotem :-clap
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 02:15:27 am wysłana przez Choina »

cobi

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:24:21 pm »
Będe w tym czasie gdzieś koło Kłodzka. I auto chyba będzie w oklejaniu więc będę Audi a4.
Ale jak cos to chetnie podjadę :)

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:29:11 pm »
mam dużą część rodziny w Kłodzku :) daleko z Kłodzka nie masz, zapraszamy :)

cobi

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:30:51 pm »
Chętnie skorzystam  :-R

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:31:43 pm »
zapisać? jeśli tak to ile osób i czy nocleg czy tylko posiłki?

cobi

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:43:37 pm »
Tylko posiłki.  Wpadne rano i wieczorem póżnym muszę zmykac bo będę u rodziny więc sam wiesz gupio jak znikne na noc-nie wypada.
Ja plus druga połówka i małe dziecko (lat 5) :)

Będę tutaj http://www.wislap.republika.pl/indpl.htm  w terminie o 9.09 do 13.09.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:47:40 pm »
chodziło Ci chyba o październik ;) a zlot z tego co widzę w kalendarzu będzie 6-7 październik (pierwszy weekend)