Autor Wątek: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole  (Przeczytany 53281 razy)

radek-jaguar

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 28, 2012, 18:29:31 pm »
Ja również poproszę o odpowiedź na zadane pytanie czy jest możliwość przyjazdu na zlot i ewentualnie uczestnictwo na bankiecie i ognisku. Proszę również o podanie kosztów. Dziwię się, że ta opcja nie została uwzględniona.

Ja mam rodzinę w Opolu i też się zastanawiałem aby nie nocować w pałacu. Na podany mail pisałem i Pan Markus
od razu mi odpisał że nie ma problemu, zlot jest bezpłatny dla wszystkich- tylko trzeba płacić za bankiet. Wiec
taka opcja jak najbardziej była. Zastanawialiśmy się i doszliśmy do wniosku że to trochę bez sensu balować z
kolegami a potem uciekać wiec mieliśmy zostać w pałacu na noc tylko przegapiłem termin i nie wysłałem rezerwacji
w terminie.

Bardzo szkoda ze zlotu nie będzie bo zarówno pałac jak i program bardzo nam odpowiadało. Jak będzie inny termin
jeszcze w tym roku to chętnie się pojawimy o ile tylko czas na to pozwoli.

Alex666

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 23, 2013, 15:26:39 pm »
kiedy zlot w Opolu?

jeszcze w tym roku ;)

te dwa wpisy świadczą o nie czytaniu wątku lub całkowitym braku jego zrozumienia.
bardzo proszę o rozsądne i zgodne ze stanem faktycznym wpisy !

Ten wątek dotyczy zlotu który miał mieć miejsce w 2012 roku !!!

Informacje o ewentualnych organizowanych Zlotach będą umieszczane w nowych wątkach.