Autor Wątek: Kupno S-Type, z oryginalnie przyciemnionymi szybami.  (Przeczytany 2297 razy)

Offline John

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 23
Kupno S-Type, z oryginalnie przyciemnionymi szybami.
« dnia: Listopad 06, 2012, 20:39:44 pm »
Witam, ogladałem ostatnio S-Type'a, jestem nim poważnie zainteresowany samochód czarny i ciemne przyciemnione szyby jak mówi właściciel w oryginale z fabryki.

I tutaj się rodzi moje pytanie czy można usunąc to przyciemnienie, nie przepadam za takimi dodatkami, a w Jagu jest to dla mnie kompetnie zbędne. Wiem, że folie można bez problemu usunąc ale czy tutaj nie jest to szkło przyciemniane.

Zreszta podeśle link do ogłoszenia:

http://moto.allegro.pl/jaguar-s-type-3-0-lpg-okazja-i2741379679.html

Opinie forumowiczów o egzemplarzu również chętnie wysłucham.  :-clap

Pozdrawiam.


red jaguar

  • Gość
Odp: Kupno S-Type, z oryginalnie przyciemnionymi szybami.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2012, 20:45:08 pm »
Folię w miarę łatwo można usunąć z szyby (na ciepło), jeżeli to lakier to tylko nowych szyb...

Offline John

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Kupno S-Type, z oryginalnie przyciemnionymi szybami.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2012, 20:52:03 pm »
red jaguar tak wiem ale może ktoś się orientuje jak to wygląda w serii w Jaguarze?

Offline Artek123

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 819
  • ....był S-Type 3.0 V6... ....jest XJ6 seria III...
Odp: Kupno S-Type, z oryginalnie przyciemnionymi szybami.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2012, 21:02:56 pm »
w serii na pewno nie było tak przyciemnianych szyb...

patrząc na felgi i te szyby to jak na mój gust wieje trochę agro tuningiem...

Po zdjęciach to raczej ciężko coś konkretnego powiedzieć... raczej trzeba się przejechać i oglądnąć na żywo...

ale ja jak zawsze szukam dziury w całym, a więc gość pisze że kupił go za ok. 40 tyś zł. i po trzech latach sprzedaje za 1/3 ceny (poniżej rynkowej), a w między czasie przecież musiał jeszcze coś w niego włożyć, więc skoro jest taki idealny to trochę dziwne, że tak tanio chce go sprzedać... oczywiście wysoka cena też nie jest gwarancją że auto jest dobre ale jakoś tak się składa że te okazyjne cenowo zawsze maja jakiś haczyk...
 
Jeep Cherokee
BMW 3 GT
Jaguar XJ6 seria III

Offline John

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Kupno S-Type, z oryginalnie przyciemnionymi szybami.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2012, 21:12:54 pm »
Artek123 to dobrze da radę go uratowac.

Gdybym go kupił, folie od razu aut, dokładane ksenony aut, felgi na oryginał. Auto ma na plus, że zawieszenie ok, moc ok, skrzynia ok, świetnie się jechało. Chociaż skrzynia w automacie dośc długo reaguje w zwykłym trybie.

Ogólnie auto ma kilka mankamentów zaniedbana skóra, pompa wspomagania wyła, po jezdzie już było nawet ok, wyciek z dekla zaworów i te agro dodatki... Tak na niego patrzyłem i patrzyłem, mógł miec cieżką przeszłośc...


moryc25

  • Gość
Odp: Kupno S-Type, z oryginalnie przyciemnionymi szybami.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2012, 21:14:34 pm »
Oryginalne szyby są dymione, nie oklejone folią, ale nie było opcji seryjnego przyciemniania szyb tylnych i tylnych bocznych.

Offline John

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Kupno S-Type, z oryginalnie przyciemnionymi szybami.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 08, 2012, 00:57:27 am »
To ok. Wszystko jasne, da radę uratowac teraz tylko muszę się zastanowic czy warto. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.