Autor Wątek: Panel klimy a ekran navi 350  (Przeczytany 2288 razy)

Juggernaut

  • Gość
Panel klimy a ekran navi 350
« dnia: Czerwiec 20, 2012, 13:09:14 pm »
Witam, czy ktoś może orientuje się jak jest z przekładka wymienionych w tytule paneli, u siebie mam zwykly bieda panel na pokrętła, czy wystarczy zakupić duży ekran  włożyć i wsyztko dzaiła na zasadzie p&p, z góry dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam

lolek100

  • Gość
Odp: Panel klimy a ekran navi 350
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2012, 20:10:55 pm »
nie przekładałem nigdy tego, ale jak parę dni temu oglądałem te panele to maja inne wtyczki, tylko wtyczka  radia jest taka sama i radio działa, prawdopodobnie trzeba wymienić fragment instalacji
pozdrawiam Karol

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: Panel klimy a ekran navi 350
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2012, 23:51:11 pm »
a no, więcej jak pewne nie tak łatwo  ;)
Bym się spodziewał że drutów brak do zmieniarki DVD navi w bagażniku, moduł GPS gdzieś koło okna, itd.
Przeważnie nie łatwa sprawa te zmany które "powinny" być łatwe.....

a jak to chcesz zrobić aby uzyskać Navi, to wcale nie radze... lepiej TomToma 920 kupić na Allegro za 500-600 i masz wszystkie możliwe aktualizacje. Z zwykłym Jag Navi, tak jak i z moim w BMW 5ce, na mapie 2012 (ok. 500zł), niektóre ulice nie istnieją, np A1  :-hehe
i trasy znajduje przez pole bez dróg...  :-K

TomTom pobija ich wszystkich w smród, muszę przyznać, i zawsze z nim jeżdżę i dojeżdżam....

wiem że to nie tak atrakcyjny, ale jest funkcjonalny !!!
więcej informacji:
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,18369.msg157132.html#msg157132
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------

Juggernaut

  • Gość
Odp: Panel klimy a ekran navi 350
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2012, 18:42:11 pm »
szkoda, nie tyle chodziło mi o dokładność samej nawigacji bo zdaje sobie sprawe że dokładność fabrycznych pozostawia wiele do życzenia. Lubie jednak jak jest oem, poza tym duży wyświetlacz prezentuje się sporo lepiej od tego małego monochrono, pozostaje sie przyzwyczaić, dzięki za odpowiedzi

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: Panel klimy a ekran navi 350
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2012, 12:01:57 pm »
Tak, zupełnie rozumiem, ja też miałem tą samą myśl ze swoim bmw i dlatego nawet zaktualizowałem do 2012, i lokalnie aby się zorientować gdzie jestem i w którą stronę pojechać do domu to jest mw. ok, ale na wszystkie trasy ignoruje go bo jest szmelc, a słucham TomToma....

W twoim wypadku, się nie opłaca bawić zmianą ekranu itd, bo to ogromny koszt będzie i możę wszystko wcale nie działać nawet jak znawca zrobi. a wtedy trzeba kupić / aktualizować płytę DVD itd. echhhh, wolałbym wizytę do stomatologa.... :o
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------