Autor Wątek: Witam MW z Lubina  (Przeczytany 4810 razy)

Offline Black_Cat

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 814
Odp: Witam MW z Lubina
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 23, 2012, 12:05:19 pm »
witaj  :-tylko
pozdrawiam Piotr

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: Witam MW z Lubina
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 05, 2012, 15:43:34 pm »
Witamy w klubie.  :-tylko
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

eMWuGSM

  • Gość
Odp: Witam MW z Lubina
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 10, 2015, 13:20:56 pm »
Długi czas nie pisałem, a tu sporo zmian.
Szary sierściuch się rozbił w marcu 2013r. i kupiłem czarnego w kwietniu 2013r. W międzyczasie połyka kilometry. Wkurza mnie, ale jeździ.

W międzyczasie przewineły się sedany (srebrny 2.5 4x4, szary 2.0D, czarny 2.2D, niebieski 2.0D) i kombi (srebrne 2.0D i szary 2.0D w biedzie). Jeszcze jakieś niechrześcijańskie się pojawiły.


Występuje sobie w różnych setupach...
Na 16" jak na zdjęciu, na 18" Andros, na 18" Aruba Sport, na stali zimowej. Czasami na grillu ze Sporta MY '07 czasami na grillu MY'08. Teraz czeka na nowy zderzak przedni (nic się obecnemu nie stało ale ma stare mocowania przeciwmgłowych, a chcę wrzucić OsramLEDriving Fog, jak do szarego nr2). Muszę jeszcze pomalować prawy bok, bo mi psy porysowały pazurami :/

Offline Aldona_i_Tadeusz

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • X-Type 2.0d 2005 EUR4
Odp: Witam MW z Lubina
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2020, 14:56:43 pm »
Witam kolegę (po hmm... 8 latach, ale mam nadzieję że pozostał entuzjastą Jaguara ;)
Też jeżdżę x-type 2.0d, rocznik 2005, od stosunkowo niedawna.

Trafiłem na ten wątek szukając informacji o alarmie, który czasem się włącza bez widocznej przyczyny.  Zdarzało się że bagażnik był niedokładnie zamknięty, no to wtedy - ok, ale tej nocy skowyczał mi od oknem (i oknami sąsiadów) chyba 3 razy - w końcu go otwarłem z pilota (raz - zostawiając drzwi kierowcy odblokowane).
Rano sprawdziłem - oprócz drzwi kierowcy, wszystko pozamykane.  W nocy był lekki przymrozek.  Jakieś pomysły ?  Rozważam założenie przekaźnika na obwodzie klaksonu, żeby działał tylko przy włączonym zapłonie :) Ale wtedy może będzie problem na przeglądzie ?

W zakończeniu swojego wątku kolega zaprasza do konsultacji, gdyby coś - więc chętnie korzystam:
Od jakiegoś czasu mój Jag dostał nieprzyjemnych wibracji silnika, gdy jest zimny.
Po rozgrzaniu mijają.  Mam wrażenie, że te wibracje się pojawiły niedługo po serwisie, jaki mu zrobiłem ubiegłego lata. W ramach tego dostał nowy pasek wieloklinowy, z wymianą rolek i koła pasowego, które zdaje się ma funkcję amortyzowania drgań.  A może to po prostu poduszki ?
Będę wdzięczny za sugestie.

Pozdrawiam,
Tadeusz