Autor Wątek: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??  (Przeczytany 7117 razy)

antipathiQue

  • Gość
Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« dnia: Styczeń 08, 2012, 20:17:57 pm »
Witam,
Jak w temacie... Poszukuje kogoś komu będę mógł ze spokojem ducha powierzyć swojego kota.
Jest kilka rzeczy które musze w nim naprawić... typu spryskiwacz przedniej szyby (wycieraczki hulają a płyn z dysz nie leci), parktronic (pewnie któryś z czujników jest uszkodzony).

Jak to bywa w różnych warsztatach, czasem zdarza się, że mechanik powie, że wymienił filtry i olej a okazuje się po czasie, że w misce dalej pływa stara zupa a filtr został przetarty szmatką... Takich "wypadków" chciałbym uniknąć.

Możecie kogoś polecić?

Pozdrawiam,
Jakub.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2012, 20:21:10 pm »
z czystem sumeniem mozemy polecic: KLIKNIJ - CAR SERVICE

antipathiQue

  • Gość
Odp: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2012, 20:54:15 pm »
Właściciel też ma kota, tak?
Kogutki, skoro jesteś tutaj administratorem - milo mi poznać  :) - to znaczy, że informacje przekazywane przez Ciebie są rzetelne i jak najbardziej prawdziwe...

A czy macie doświadczenie z takimi serwisami jak : http://www.jagparts.pl/ albo http://autoline.krakow.pl/serwis-porsche-i-jaguara/ ?

Co do Car Service to jak u nich z cenami, podejściem do pracy i fachowością?
Mam nadzieje, że nikt nie odbiera moich pytań jako obraźliwe. Jestem świeżo upieczonym opiekunem kota stąd moje wątpliwości.
Wcześniej miałem kilka przykrych doświadczeń, nawet z ASO stąd moje wątpliwości...


Pozdrawiam,
Jakub.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2012, 21:50:16 pm »
hej, jak juz pisalem w powitalni, tak, wlasciciel warsztatu sam posiada 2 Jaguarow:

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,15544.0.html

Jego warsztat miesci sie na ul Skosna 20a, Bogdan Sitko. Jak jestes z Rybniku to pewnie latwo ci bedzie
sprawdzic jego reputacje. Nie prowadzi on specjalizowanego serwisu glownie dla Jaguarow, ale zna sie
na nich, i napewno warto zawiazac z nim kontakt. Do do ceny, sam sie go zapytaj, co do jego rzetelnosc
to odkad go znam slyszalem wylacznie pozytywnie opinie. W dziale "zyczenia i podziekowan" jest zapis
na niego temat, chyba nie bez powodu.

Pozostalych przez ciebie warsztatow nie sa napewno gorsze, ale masz dalej ...

o jagparts poczytaj tu: http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,16026.0.html

a wlasciciel autoline, Bartek, takze jest na forum.

Offline QUD

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
Odp: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2016, 08:39:41 am »
Jak temat wygląda aktualnie?
Chciałbym oddać auto na dokładny przegląd po zakupie i powoli zacząć niezbędne czynności serwisowe: alternator / regulator napięcia, olej w skrzyni automatycznej, zawieszenie, oleje i filtry. Wymiana niektórych elementów zewnętrznych - listwy chrom, ramki pod oknami części bagażowej kombi.
Poza dość chwalonym serwisem w Bielsku, znalazłem również nieautoryzowany serwis Jaguara (ale również Volvo, Forda) w Mikołowie, "PZ Service" - był tylko wzmiankowany na forum przy okazji jakiejś awarii.
Na necie jest kilka opinii, ale dotyczących właścicieli innych marek.
Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia? 
Jaguar X-type Estate Executive 2005
3.0 AWD
https://zdrowersi.pl

Offline jako_tako

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • X308 4.0 & X308 XJR
Odp: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2017, 18:53:14 pm »
Też szukam warsztatu który mógłby zająć sie moim X308 na Górnym Sląsku. Jeśli macie jakieś doświadczenia to podzielcie się.
Przeciętny mechanik jak widzi to auto to nagle traci ochotę do pracy:) Do Rybnika mi trochę za daleko. Wolałbym Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów....

Offline JaguarSD

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • S-Type 3.0
Odp: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 08, 2017, 21:46:54 pm »
Również polecam Pana Bogdana Sitko  :)

Offline saguaros

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Kocham to forum
Odp: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2017, 13:18:45 pm »
Odkurzę trochę ten temat. Szukam mechanika który zna się na Jaguarach ale na tych starszych. Jestem posiadaczem Jaguara XJ40 z 1990r. Szukam kogoś komu będę mógł spokojnie pozostawić samochód - dla mnie liczy się jakość a nie cena.

Offline Zalasso

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 12, 2017, 19:46:29 pm »
Saguaros, polecam Moto-Service Preczów. Moim Jaguarem się zajmują od dłuższego czasu i nie boją się trudnych aut, bo dużo klasyków u nich widuję. To co niektórzy uznawani za ekspertów od Jaga źle zdiagnozowali, ci od początku znali powód usterki w moim silniku.

Offline Marwes

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Warsztat, serwis, mechanik godny polecenia na śląsku??
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2018, 20:47:03 pm »
A czy znalazłby się na Śląsku godny polecenia mechanik do XJ X351?
Czy ktoś ma wyrobioną opinie na temat ASO w Katowicach?

Szukam również dobrego serwisu detailingowego, najlepiej w Gliwicach. Może ktoś ma jakieś doświadczenia?