Autor Wątek: Jaguar X300 - XJ6 VHS Manual  (Przeczytany 17491 razy)


lysyyy

  • Gość
Odp: Jaguar X300 - XJ6 VHS Manual
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2009, 19:08:31 pm »
Dzięki wielkie!
O paru rzeczach nie wiedziałem, a zastanawiałem się o co 'come on' ;-)
Ostatnio np. nie działało mi otwieranie bagażnika z przycisku na klapie - teraz już wiem, że jak sprzątałem samochód i naciskałem przycisk "vallet' żeby odkryć, co to za ustrojstwo to zostawiłem go "w pozycji" blokady otwierania  :-wstyd A już chciałem rozbierać listwę klapy i patrzeć co tam nie łączy ;)
Drugie, co mnie zastanawiało i nie miałem pojęcie co to jest, to RNG. Teraz już wiem ile kilometrów mogę jeszcze przejechać na obecnym stanie baku  :-za
Kolejne fajne udogodnienie o którym nawet sobie myślałem i rozmawiałem z żoną - to automatyczna regulacja głośności radia w zależności od prędkości pojazdu (tyle, że ja nie miałem pojęcia, że to u mnie jest, a tylko mówiłem że super by było jakby coś takiego samochód miał ;-)
No i jeszcze domykanie okien i szyberdachu z pilota - też super sprawa, o której nie wiedziałem do tej pory :) Także opcji z otwieraniem kluczykiem podczas załączonego alarmu nie znałem, właśnie przetestowałem to i fajnie działa - miga i ostrzega sygnałem po czym włącza się alarm :)

tomz

  • Gość
Odp: Jaguar X300 - XJ6 VHS Manual
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2009, 10:54:35 am »
nie domyka szyb z pilota  :-cry